Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
kuuuurija ep15 1

Täna “Kuuuurijas”: naine kaotas tööõnnetuses oma näpud, ent tööandja endal süüd ei näe

Eelmisel nädalal kevadpüha pidanud Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin “Kuuuurija” on täna taas Kanal 2 ekraanil, et võtta luubi alla Eesti elu varjatud pool. Tänases saates räägib oma loo naine, kes kaotas tööõnnetuses oma näpud. 

Ligi 13 aastat mitteametlikult Abja-Paluoja puidutsehhis töötanud 49-aastane Anneli kaotas seal töö käigus halumasinale oma vasaku käe sõrmed. Kuna naise ja tööandja vahel ei olnud ühtegi lepingut, jäi ta ilma ka igasugusest hüvitisest ja kompensatsioonist ning tööandja sealjuures endal süüd ei näe.

Vahetult pärast traagilist õnnetust viis naise haiglasse just tema ülemus, kes soovitas muuseas õnnetuse kohta valetada. “Kui EMOsse sõitsime, siis ta ütles, et ütlegi niimoodi, et see õnnetus juhtus kodus kreissaega,” räägib Anneli. Kuigi naine esitaski arstidele versiooni, mida ülemus oli temalt palunud, siis haiglas tema juttu siiski uskuma ei jäädud. “Kirurg ütles kohe, et see ei saa kreissaega lõigatud olla,” lisab Anneli.

Naise sõnul on ta aastate jooksul püüdnud tööandjaga jutu peale saada, et too ta kasvõi poole koormusega tööle vormistaks. Sellest on aga tööandja keeldunud. “Ta ütles, et ta ei saa mind tööle võtta, sest ta peab minu pealt makse maksma,” räägib naine. Nüüd on Anneli jäetud justkui saatuse hoolde, sest on kaotanud oma tervise ja ilma jäänud kõikidest hüvedest. 

Traagilist lugu uurib tänane “Kuuuurija” kell 20.00 Kanal 2s.

Trailer asub SIIN

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!