Horoskoop

Täna 20 jaanuar jõuab päike oma taevasel teekonnal Veevalaja märki.

Sinu jaoks, Veevalaja, saab alguse umbes kuuajaline periood, mil just Sina saad särada, tähelepanu keskpunktis olla, iseendast lähtuvalt uljaid plaane teha ja neid ellu viima asuda.
Selle aja jooksul on Sul sünnipäev! See väärib pidulikku ja lõbusat tähistamist – elu on ju elamist väärt, Sulle antud võimalused ja kogemused hindamatud. Oska olla tänulik🙏 selle eest, et elad siin ja praegu, et Sulle on antud võimalus ennast teostada, oma unistusi ellu viia ja põnevaid kogemusi saada!

Praegu on aeg pühenduda iseenda soovidele ja vajadustele, teha plaane algavaks eluaastaks ning nende elluviimist alustada. Ka oma patareid tuleb uueks aastaringiks korralikult täis laadida, et olla valmis tegema just seda, mida Sinu hing ihkab! Niisiis – ole praegu heas mõttes egoist, lähtu iseendast ning pühendu sellele, mida tõeliselt vajad!
Õnne, jõudu, edu Sulle Sinu kordumatul teel!

Erinevatel tähemärkidel on oma kindlad positiivsed ja negatiivsed jooned. Loe, miks oled õnnega koos, kui sinu armsam juhtub olema sündinud just Veevalaja (21. jaanuar – 19. veebruar) tähemärgi all.

Sul tasub rõõmu tunda, sest sinu Veevalajast kallimal on palju häid omadusi:

1. Temaga ei hakka sul kunagi igav, enamasti on ta rahulik ja kaalutletud käitumisega ja siis, kui sa seda kõige vähem ootad, valmistab ta sulle üllatuse.

2. Ta hoolib väga oma sõpradest. Enamasti on tal neid palju ja need on väga erinevad inimesed. Sest Veevalajat köidab inimeste uurimine.

3. Ta on avatud mõttemaailmaga ja enamasti puuduvad tal igasugused eelarvamused.

4. Tal on suurepärane intuitsioon ja tunnetus. Pole ime, kui ta suudab lausa su mõtteid lugeda.

5. Ta usaldab sind ja pole kunagi põhjuseta armukade. Kui tema sünnikaardis pole just näiteks Skorpioni mõjutusi, siis on ta ka ise väga truu ja tema peale võib alati kindel olla. Petmine ei käi tema moraalikoodeksiga lihtsalt kokku.

6. Ta on suurepärane vestluskaaslane, kuna tema loomulik uudishimu on toonud talle laialdasi teadmisi erinevatest valdkondadest ja ta on meeleldi nõus neid sinuga jagama.

7. Ta saab lastega suurepäraselt läbi. Tal on loomupärane anne rahustada kartlik või nuttev laps paari minutiga maha.

8. Ta ei loobi sõnu. Kui ta ütleb sulle, et armastab sind, siis võid kindel olla, et nii see ka on. See pole lihtsalt üle huulte libisenud fraas, vaid tõesti see, mida ta sügaval sisimas tunneb.

9. Talle meeldib avastada saladusi ja ta lausa naudib, kui tema kaaslane ei ole avatud raamat, vaid pakub talle juurdlemismatejali.

10. Tal on suurepärane keskendumisvõime. Isegi siis, kui ta tundub olevat omas maailmas, suudab ta detailideni tähele pana seda, mis tema ümber toimus.

Loe ka: IGOR MANGI AASTAHOROSKOOP 2022 – Mida toob Veevalajale

Jaga
Back to top button