Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
kiirabi
pilt on illustreeriv

Tamsalus toimus intsident, kus mees ja naine peksid teineteist nii tugevalt, et mõlemad vajasid haiglaravi.

Ida prefektuuri ööpäevainfo 5.12.2023

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

4. detsembril teatati politseile, et Tamsalus tekkis alkoholijoobes elukaaslaste vahel tüli, mille tagajärjel said mõlemad viga. Politseinikud andsid sündmuskohal kannatanutele esmaabi. Meedikud viisid naise ja mehe haiglasse. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Ida-Virumaa

Arvutikelmus

Politseisse pöördus Narvas elav mees, kes oli novembris mitu ostu teinud Amazoni veebilehelt. Üks hetk tuli meili peale link, kus oli kirjas, et mees peab tasuma nende ostude pealt deklaratsiooni ning seda mees ka tegi. Kelmusega tekitatud kahju on 3400 eurot.

Politseisse pöördus Jõhvis elav naine, kes soovis Facebooki ostu-müügi grupis müüa mänguasja. Temaga võttis ühendust kasutajakonto, kes oli mänguasjast huvitatud ja palus see kulleriga talle saata. Naine andis kasutajale enda kontaktandmed, peale mida tuli meili peale link kulleriteenuse kohta, kuhu naine vajutas. Koheselt sai naine kinnituse, et tema kontolt on maha läinud 1400 eurot.

Vargus

Politsei alustas kriminaalmenetlust selles, et ööl vastu 4. detsembrit varastati Alutaguse vallas ekskavaatorist kütust ja tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 400 eurot.

Piiriturvalisus

4. detsembril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine kümnel Moldova, neljal Iisraeli ja Venemaa ning ühel Ukraina, Iraagi ja Suurbritannia kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

53670818443 84670bfb9c c

Eesti läbis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni kohustusliku auditi heade tulemustega

15.–22. aprillini toimus Eestis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO – International Maritime Organization) kohustuslik audit. Audit hindab

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!