Uudised

Tallinna Vanalinna Päevade suurkontsertidele tagab pääsu COVID-tõend

Tallinna Vanalinna Päevade suurkontsertidele tagab pääsu COVID-tõend

Vaatamata 9. augustist kehtima hakkavatele rangetele piirangutele toimuvad Tallinna Vanalinna Päevad täismahus, ära ei jää ka Raekoja platsile ja Harjumäele plaanitud suured kontserdid. Pääsu suure publikuarvuga üritusele ja piiratud alale tagab COVID-tõend.

Piiratakse ka pääsu Snelli parki üles seatavale lastealale Lahela ning Tornide väljaku rahvakultuurialale.
„Suuremad kontserdid ja kogunemised saavad toimuda juhul kui tagatakse covid-tõendi kontroll,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Oleme otsustanud, et Vanalinna päevade raames toimuvad ka välja lubatud suured kontserdid Raekoja platsil. Piiratud alale sissepääsude juures teostame operatiivselt platsile pääseda soovijate COVID-tõendi kontrolli.“

Piiratud alal toimuvale väliüritustele, millel osaleb rohkem kui 100 inimest, pääsevad üksnes need, kellel on kontrollijatele ette näidata enda vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse tõend. Nõuetekohast tõendit on võimalik esitada kas väljatrükituna või nutitelefoni alla laetult digitaalselt. Nimetatud Euroopa Liidu standardile vastav COVID digitõend on võimalik endale luua patsiendiportaali digilugu.ee ID-kaardiga sisse logides.

„Oleme Tallinna Vanalinna Päevasid oodanud ja ette valmistanud kaks pikka aastat. Oleme õnnelikud, et saame tänu vaktsiinile ja inimeste mõistvale suhtumisele lootes korraldada need täies mahus. Jälgime pidevalt viiruse arenguid ja Terviseameti soovitusi ning oleme valmis võtma kasutusele kõik võimalikud abinõud, et üritus toimuks ohutult ja meeldejäävalt,“ ütles peakorraldaja Anne Velt.

Hoia ennast Tallinna Vanalinna Päevade uudistega kursis siin: https://vanalinnapaevad.ee/

Jaga
Back to top button