Sunday , 19 September 2021
Vaktsineerimispass

Tallinna Linnateater alustab 9. augustist vaktsineerimistõendite kontrollimist

29. juulil teatas Vabariigi Valitsus, et 9. augustist kehtib kõigil rohkem kui 50 osalejaga üritustel korraldajapoolne nakkusohutuse kontrolli kohustus (täpsem info: kriis.ee), mistõttu alustab Tallinna Linnateater samuti oma publiku nakkusohutuse kontrollimist. Alates 9. augustist pääsevad saali ainult COVIDi vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud või viimase 72 tunni jooksul negatiivse PCR testi teinud inimesed, kes esitavad uksel vastava tõendi.
Erinevate tõendite genereerimise kohta saab täpsemalt lugeda kriis.ee lehelt. Kohapeal kiirtestimise võimalust ei ole, mistõttu tuleb vaktsineerimata või COVIDit läbipõdemata inimestele teatrisse tulemiseks sooritada test omal käel. Hetkel sobib selleks vaid PCR test, mitte antigeeni kiirtest, kuna viimase kohta ei genereerita digitaalseid tõendeid. Palume etendusteks aegsasti kohal olla, sest kontrollimine võtab aega, uksed ja kohviku avame tund aega enne etenduse algust.

Juhul kui uutel tingimustel pole võimalik teatrikülastust ette võtta, vahetatakse piletid ümber hilisemate mängukavas olevate etenduste vastu või ostetakse tagasi 17. augustini. Piletite vahetamiseks palun võtke ühendust kassa@linnateater.ee või telefonil 665 0800. Piletite tagasiostmiseks palume saata piletite ID-d, kliendi kontonumber ja isikukood Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga tagasiost@piletilevi.ee. Pileteid saab tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Linnateater tänab oma publikut mõistva suhtumise eest!

Jaga

Vaata ka:

ILM EESTIS 455x300 1

ILM: Pühapäev 19.09 – Sajuta ilm, õhutemperatuur on -2 ..+12°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 3-9, rannikul kuni 11, …

kohus

28-aastane Erik, Pärnu maakohtus: Ma tunnistan üles, et tapsin oma EMA !

28aastase Eriku süüasja on Pärnu maakohtu Kuninga tänava kohtumajas läinud suvel juba mitmel päeval arutatud. …

pilt

PALUN JAGA! Politsei otsib Tartus kadunud 80-aastast Olegi

Politsei palub inimeste kaasabi selgitamaks Tartus kadunud 80-aastase Olegi asukohta. 80-aastane Oleg läks täna 9.30 …

F Politsei 2

LEITUD: 13-aastane Jutta läks ise koju tagasi.

Reede õhtul Tallinnas kadunud 13-aastane Jutta Amalia ilmus enne südaööd ise koju tagasi. Politsei kinnitusel …