Vaktsineerimispass

Tallinna Linnateater alustab 9. augustist vaktsineerimistõendite kontrollimist

29. juulil teatas Vabariigi Valitsus, et 9. augustist kehtib kõigil rohkem kui 50 osalejaga üritustel korraldajapoolne nakkusohutuse kontrolli kohustus (täpsem info: kriis.ee), mistõttu alustab Tallinna Linnateater samuti oma publiku nakkusohutuse kontrollimist. Alates 9. augustist pääsevad saali ainult COVIDi vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud või viimase 72 tunni jooksul negatiivse PCR testi teinud inimesed, kes esitavad uksel vastava tõendi.
Erinevate tõendite genereerimise kohta saab täpsemalt lugeda kriis.ee lehelt. Kohapeal kiirtestimise võimalust ei ole, mistõttu tuleb vaktsineerimata või COVIDit läbipõdemata inimestele teatrisse tulemiseks sooritada test omal käel. Hetkel sobib selleks vaid PCR test, mitte antigeeni kiirtest, kuna viimase kohta ei genereerita digitaalseid tõendeid. Palume etendusteks aegsasti kohal olla, sest kontrollimine võtab aega, uksed ja kohviku avame tund aega enne etenduse algust.

Juhul kui uutel tingimustel pole võimalik teatrikülastust ette võtta, vahetatakse piletid ümber hilisemate mängukavas olevate etenduste vastu või ostetakse tagasi 17. augustini. Piletite vahetamiseks palun võtke ühendust kassa@linnateater.ee või telefonil 665 0800. Piletite tagasiostmiseks palume saata piletite ID-d, kliendi kontonumber ja isikukood Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga tagasiost@piletilevi.ee. Pileteid saab tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Linnateater tänab oma publikut mõistva suhtumise eest!

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-