Monday , 27 September 2021
vaktsiin

Tallinna koolides vaktsineeritud osalevad auhinnaloosis – PEAAUHINNAKS 30 IPADI

21.- 22. augustil ning 27.-29. augustil kell 10-20 toimub Tallinna koolides vaktsineerimine, kus lisaks Pfizer/BioNTech Comirnaty vaktsiini saamisele osaleb iga vaktsineeritu auhinnaloosis. Peaauhinnaks on 30 iPadi.

„Koolides vaktsineerimise vastu huvi äratamiseks ning vaktsineerimisega seonduvalt positiivse meeleolu loomiseks oleme linna poolt välja pannud tuhandeid auhindu ning auhinnafondi toetab paarkümmend ettevõtet kokku tuhandete auhindadega. Vaktsineerimine on jätkuvalt vabatahtlik, aga meie eesmärk on anda inimestele võimalus teha lihtne valik vaktsineerimise kasuks ikka selleks, et algaval õppeaastal oleksid võimalikult paljud õpilased, õpetajad ja pered koroonaviiruse eest kaitstud,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart.
Koolides vaktsineerimise auhinnafondis on lisaks 30 iPadile 25 kruiisi Stockholmi, 500 viietunnist merekruiisi Läänemerel ning 100 Tallink SPA külastust Tallinkilt. Kõige rohkem leidub auhinnafondis kinkepileteid elamuste saamiseks: 400 Super Skyparki ja 100 vaateratta piletit, 500 perepiletit Eesti Rahva Muuseumi, 100 kinkepiletit Rahvusooperisse Estonia, 100 kinkepiletit Vene Teatrilt, 30 piletit kinoketilt Forum Cinemas, 1520 pääset Tallinna Loomaaeda ning 1000 kinkepiletit Tallinna Botaanikaaeda. Lisaks on loosimisel 2000 kinkekaarti ujulatesse, spordikeskustesse ja muuseumidesse.

Erinevad kinkekaardid

Väljaloosimisel on ka erinevaid kinkekaarte: 70 Rademari 10-eurost kinkekaarti, 100 Maxima 10-eurost kinkekaarti, 150 Südameapteegi 5-eurost kinkekaarti. Auhinnaks võib saada ka veepudeli, akupanga või laadija. Toetajad on auhindadeks välja pannud ka erinevaid eineid: 500 Burger Kingi kinkekaarti Tallinkilt ja Burger Kingilt ning 500 hot-dogi ja 1000 K Freeze L-suuruses jooki Circle K-lt. Iga koolis vaktsineeritu saab magusa ampsu Premia jäätise või Kalevi kommide näol.

Vaktsineerimine toimub kõigis linnaosades ühtekokku 16 koolis üle linna. Laupäeval, 21. ja pühapäeval, 22. augustil kell 10-20 toimub vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna Reaalkoolis (Estonia pst 6), Lasnamäel Tallinna Läänemere Gümnaasiumis (Vormsi 3) ja Tallinna Laagna Gümnaasiumis (Vikerlase 16), Haaberstis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis (Järveotsa tee 31), Mustamäel Tallinna 32. Keskkoolis (Kiili 10) ja Põhja-Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis (Mulla 7).

Reedel, 27., laupäeval, 28. ja pühapäeval, 29. augustil kell 10-20 on vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna 21. Koolis (Raua 6), Kristiines Tallinna Kristiine Gümnaasiumis (Nõmme tee 32), Lasnamäel Lasnamäe Gümnaasiumis (Pae 59) ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis (K. Kärberi 9), Pirital Pirita Majandusgümnaasiumis (Metsavahi tee 19), Haaberstis Tallinna Õismäe Vene Lütseumis (Õismäe tee 28), Mustamäel Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42) ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse pst 187), Nõmmel Tallinna Nõmme Põhikoolis (Raudtee 68) ja Põhja-Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis (Ehte 9).

Tervishoiuteenust pakuvad Ida-Tallinna Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kiirabi ning SA Tallinna Koolitervishoid. Vaktsineerimiseks koolides eelregistreerima ei pea, lisaks õpilastele on vaktsineerima oodatud kõik ümberkaudsed elanikud.
Lapsevanemate nõusolek

Kõik Tallinna koolid on saatnud õpilastele ja lapsevanematele teavituskirja ja vanema nõusoleku vormi. Õpilane saab vaktsineerima minna koos vanemaga või vanema antud kirjaliku nõusolekuga. Nõusoleku vormi leiab ka Tallinna kodulehelt. Kui vaktsineerimispunkt ei ole õpilase oma koolis, võib ta minna mistahes kooli, kus vaktsineerimine on korraldatud.

Augusti kahel viimasel nädalavahetusel, 21. ja 22. augustil ning 27.-29. augustil korraldab Tallinn koolides vaktsineerimise Covid-19 vastu. Eelkõige oodatakse vaktsineerima 12-18-aastaseid õpilasi, nende perekondi, kuid ka teisi ümberkaudseid elanikke. Vaktsineerimiseks koolides eelregistreerima ei pea. Õpilaste vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Pfizer/BioNTech Comirnaty. Vaktsineerimine toimub kokku 16 Tallinna koolis: 21-22. august k 10-20 (paus k 13-14) 5 linnaosa, 6 kooli:

Jaga

Vaata ka:

haige

Valitsus plaanib tuleval aastal jätkata haigushüvitise maksmisega alates teisest haiguspäevast

Valitsus plaanib tuleval aastal jätkata haigushüvitise maksmisega alates teisest haiguspäevast. Küsimus, kas hüvitist võiks ka …

Margit Sutrop

Riigikogu liige Margit Sutrop: Vaktsineerimisvastased patsiendid ei peaks saama eelisjärjekorras haiglaravi, sest nad on teadlikult riski võtnud.

Ehk peaksime tänases olukorras haiglatele antud soovitused üle vaatama ning lisama tervishoiuressursside jagamise kriteeriumide hulka …

13074736t1hd2da

27.09 Ööpäevaga tuvastati 390 uut covid-19 haiget, suri 2 inimene.

27. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 161 inimest. Kokku on haiglas 195 …

vaktsiin

Loe, millal on töötaja vabastatud vaktsineerimise tõendamisest?

Mis ajaühikus 50 inimese kokkupuude loetakse? Valitsuse korraldus, mis sätestab, et siseruumides toimuvatel üritustel ja …