Neljapäev , 8 juuni 2023
Erakorralised uudised

Tallinna kesklinnas lõhuti survestatud gaasitoru, päästeamet palub Jõe tänava piirkonnas liiklemist vältida

Täna kella üheksa ajal vigastati Tallinnas Jõe tänaval kaevetööde käigus surve all olevat gaasitrassi. Üks toru on praeguseks suletud, teise sulgemisega tegeletakse. Kannatanuid ei ole.

Päästjad evakueerivad ümberkaudsetest hoonetest inimesi, liiklust reguleerib politsei, ütles päästeameti pressiesindaja Õhtulehele. Mitme läheduses viibinu sõnul oli kohapeal kuulda kõrvulukustavat visinat ja tunda spetsiifilist haisu. Gaasiavarii ohutsoonis asub ka Õhtulehe toimetus, kõik töötajad saadeti majast välja.

„Minu tütar jalutas sealt enne kella 9 mööda ja ütles, et lämmatav gaasihais oli suurel alal – et ei tea, kas julgeb hingata. Ta pargib seal lähedal autot, sellepärast uurisin, et ega ta seal pole. Kaalus, et kas peaks teatama kuskile, aga siis juba kuulis sireene,“ kirjeldas Õhtulehe töötaja.Ohualaks on Jõe tänaval määratud 100 meetrit. Päästeamet palub Jõe tänava piirkonnas liiklemist vältida.

ohtuleht.ee

Vaata ka:

Riigikogu sai ülevaate Finantsinspektsiooni tööst

Riigikogu kuulas tänasel istungil ära Finantsinspektsiooni juhatuse esimehe Kilvar Kessleri ettekande inspektsiooni eelmise aasta aruandest. …