Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Vaktsineerimispass

Tallinna halduskohus võttis menetlusse Varro Vooglaiu kaebuse vaktsiinipasside asjus

Tallinna halduskohus võttis lõppeval nädalal menetlusse Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks SAPTK juhataja Varro Vooglaiu esitatud kaebuse, milles Vooglaid taotleb vaktsiniinipasside alusel inimeste põhiõiguste ja -vabaduste piiramise põhiseadusega vastuolus olevaks tunnistamist.

«Nüüd peab valitsus esitama 30 päeva jooksul oma vastuväited. Ei pea olema oraakel mõistmaks, et need esitatakse tähtaja viimasel päeval. Jah, kõik see liigub kole aeglaselt, aga üritama peab,» kirjutas Vooglaid sotsiaalmeedias.

Tema sõnul ei saa sedasi üritades vähemalt keegi öelda, nagu ei oleks püütud seista põhiseaduslike õiguste kaitsel kõiki võimalikke seaduslikke vahendeid kasutades, alates oma seisukohtade argumenteeritud esitamisest avalikus arutelus ja meeleavaldustel ning lõpetades kohtu poole pöördumisega.

«Kahjuks ei ole siiani millestki eriti kasu olnud, aga jätkame võitlust, kantuna lootusest, et küll ka viljad küpsevad. Lõpuks on oluline ka võitlus ise, mitte ainult selle resultaat,» lisas Vooglaid.

Allikas. Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!