Erakorralised uudised
Tallink Silja Europa

Tallinki laeval puhkes massikaklus, kus osales kümmekond inimest.

Tallink Silja reisilaeval Silja Europa puhkes ööl vastu pühapäeva, 1. augustit massikaklus. Juhtum oli laeva baaris ja tegemist oli 22-tunnise kruiisiga.

Ühe laeval olnud inimese väitel tekkis baaris kesköö paiku tüli. Pärast seda puhkes kaklus, kus osales paarkümmend inimest, vahendab Iltalehti.

Laeval olnud inimese väitel olid esimesed löögid baaris kõrvuti istunud isikute vahel. Üks, kes algul pihta sai ütles, et oli täielikult hämmingus. Tal oli silm paistes ja arvas, et oli lihtsalt valel ajal vales kohas.
Kaklus edenes nii, et suur hulk inimesi otsis prügikastidest pudeleid, et neid teineteise pihta loopida. Juhtum oli väga ohtlik, kuna baaris oli palju rahvast, kes polnud kaklusega seotud. Kulus mitmeid minuteid, enne kui olukord hakkas rahunema. Kohale saabus kaks turvatöötajat.

Turvatöötajad andsid teada, et kaklejate isikuandmed kirjutati üles. Turvatöötajaid oli aga vaid kaks ja nad ise rääkisid, et neil on väga piiratud ressursid. Laeva turvajuht arvas sama.

Tallink Silja kinnitas, et selline asi juhtus. Laeval puhkes tüli kahe inimese vahel, mis arenes suuremaks kakluseks. Eesti politseile aga asjast teada ei antud. Üks isik oli soomlane, teine välismaalane.

Laeva kapten oli rääkinud, et kakluses osales kümmekond inimest. Kapteni väitel õnnestus turvatöötajatel olukord maha rahustada.

Keegi nii vigastada ei saanud, et oleks vaja olnud arstiabi. Pole teada, millest kaklus alguse sai.

Rahutused jätkusid laeval veel pühapäeva hommikul. Tallinna politsei andmetel oli laeval puhkenud tüli kahe soomlase vahel ning paarikümneaastane mees oli teist pussitanud. Kannatanu viidi haiglasse kontrolli, õnneks olid vigastused kerged. Politsei võttis kahtlusalusena kinni paarikümneaastase mehe.

Politsei kuulas kinni võetud soomlase üle ja lasi ta vabadusse. Politsei jätkab asjaolude uurimist.
Tallinki andmetel oli laeval 4 turvatöötajat ja ligi 900 reisijat. See on tavapärane hulk turvatöötajaid, kui laeval on alla 1000 reisija. Kui reisijaid on enam kui 1000, siis kutsutakse välja rohkem turvatöötajaid. Tallinki info kohaselt oli reis muidu kulgenud probleemideta.

Tallink korraldab Silja Europaga 22-tunniseid kruiise Helsingist Tallinna.

Levoton yö Silja Europan risteilyllä: raju joukkotappelu baarissa, hyttiosaston puukotuksesta yksi sairaalaan
Silja Europan viikonloppuristeily ei sujunut suunnitellusti. Silja Europan 22-tuntisella risteilyllä koettiin levottomia hetkiä lauantain ja sunnuntain välillä. Noin puolenyön aikaan laivan baarissa syntyi rajuksi äitynyt joukkotappelu. Iltalehteen yhteydessä ollut lukija kertoi, kuinka tapahtumat etenivät laivan baarissa heti puolenyön jälkeen. – Istuimme siinä kaverini kanssa rauhakseen iltaa. Havaitsimme yhtäkkiä, että jotain riitaa syntyi.

Allikas. Eestinen.fi

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Astri Grupp investeerib SEB Rohelaenu abil päikeseparkidesse

Astri Grupp teeb investeeringuid päikeseparkidesse, paigaldades uued paneelid Narva ja Pärnusse ning täiendab ka olemasolevat

Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse operatiivsündmused 20. – 21. mai 2024

Looduses valitseb üle Eesti suur tuleoht. Ilmaprognoos lubab kuiva ja päikesepaistelist ilma ning looduse tuleohtlikkus