Uudised

Tallink tõstab kalli kütuse tõttu piletihindu

Täna teatas Tallink, et äkilise kütusehinna tõusu tõttu on nad sunnitud kehtestama alates järgmisest esmaspäevast, 14. märtsist laevapiletitele kütuse lisatasu Tallinna-Stockholmi, Helsingi-Stockholmi ja Turu-Stockholmi liinidel. Lisatasu kehtib antud liinidel kõikidel liinireisidel ja kruiisidel, mis broneeritakse alates 14. märtsist kuni 31. augustini 2022. aastal.

Kütuse lisatasu ei kehtestata esialgu Tallinna-Helsingi liini reisidele. Kütuse lisatasu ei kehtestata lastele vanuses 0-5. Enne 14. märtsi ostetud piletitele täiendavat kütusetasu ei lisata, kui olemasolevas broneeringus ei tehta muudatusi. Kui broneeritud reisi eest ei tasuta varem kui sadamas reisile registreerimisel, lisandub hinnale samuti kütuse lisatasu.

Helsingi–Mariehamni, Turu–Mariehamni, Mariehamni–Stockholmi liinide ühe suuna reisile lisandub lisatasu 1 euro ja 90 senti. Tallinna-Stockholmi, Helsingi–Stockholmi ja Turu–Stockholmi ühe suuna lisatasu on 2 eurot ja 90 senti, ehk edasi-tagasi kruiisireisi lisatasu on kokku 5 eurot ja 80 senti.

Loe siit:delfi.ee

Jaga
Back to top button