Tallink sĂ”lmis Ć otimaa valitsust esindava ettevĂ”ttega lĂŒhiajalise lepingu reisilaeva Victoria I kasutamiseks Ć otimaal ajutiseks majutamiseks.
Laev prahitakse alates 8. juulist kuueks kuuks vÔimalusega prahilepingut tÀiendavalt pikendada kolme kuu vÔrra, teatas ettevÔte.
Varem kasutas Tallink Victoria I Tallinna-Stockholmi liinil, kus praegu on kĂ€igus kahe asemel ĂŒks laev.
Err.ee