Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
elena chogori ice2 1

TÄIENDATUD: Ukraina naise pärast oma pere maha jätnud, ja siis ukrainlanna kodust välja kihutanud briti mees sõitis nüüd naisele Ukrainasse järgi, et anda talle veel üks võimalus

TÄIENDUS 17.12.2022.

Briti isa, kes tembeldati armurotiks, kuna ta loobus oma perest Ukraina pagulase pärast, enne kui ta pagulase maha jättis, on teinud elus uue pöörde – kui ta lendas sõjast räsitud riiki nende suhet taaselustama.

30-aastane Tony Garnett väitis, et andis ukrainlannale Sofia Karkadõmile (22) andeks tema purjus laamendamise pärast, kui ta lendas teda sõjast räsitud Ukrainasse, et nende suhet taaselustada ja naise perega kohtuda, vahendab Daily Mail.

Eksklusiivses intervjuus Daily Mailile rääkis mees, kuidas ta tahtis nende suhtele pärast kümnenädalast lahus olekut veel ühe võimaluse anda.

Ta ütles: „Ma arvan, et saame sellega hakkama. Ta on tõeliselt atraktiivne naine ja tal on alati huvitavaid asju, millest rääkida. Ma tahan teda palju paremini tundma õppida ja seekord võtame asju aeglasemalt.”

Turvamehena töötav Tony armus tänavu maikuus blondi IT-juhti Sofiiasse pärast seda, kui Tony ja tema elukaaslane Lorna Garnett (28) ühinesid Briti valitsuse Ukraina pagulaste abistamise kavaga ja kutsusid ta oma koju Bradfordis Lääne-Yorkshire’is.

Mees aga tembeldati armurotiks, kui ta lahkus Sofiaga oma perekodust vaid kümme päeva pärast seda, kui ukrainlanna Venemaa sissetungi eest põgenes ning mehe ja tema kahe tütre ema Lorna juurde elama asus.

Paar kolis Bradfordis üüritud suvilasse, kuid nende suhe läks hapuks, kuna Tony süüdistas Sofiat korduvas purjutamises ja vägivallatsemises. Ta väitis, et naise tugev joomine ja armukadedus tema kahe tütre suhtes õhutasid nende vahel tülisid.

Tugevalt tätoveeritud Tony viskas lõpuks oktoobris oma noore armukese välja, kui naine väidetavalt ühe tüli käigus noaga nende köögiseina tabas ja tema 30. sünnipäeva tähistades lõplikult tülli pöörati.

Politsei arreteeris Sofia ahistamise tõttu pärast seda, kui ta eiras korraldusi mehest eemale hoida ja naasis nende koju, et paluda meest tagasi.

Naine läks pisarsilmil tagasi Ukrainasse, kuna tema esialgne pagulase staatus oli aegumas, kui Tony rääkis, kuidas tema suhe naisega oli olnud „suur viga”.

Kuid paar pidas ühendust videokõnede kaudu ja eelmisel nädalal otsustas Tony naist Ukrainasse vaatama minna. Ta lendas Poola ja astus bussi, et piiri ületada, enne kui jõudis mõni tund hiljem naise perekoju Lvivist mõne tunni kaugusel asuvas külas.

Paar on nüüd oma romantika taaselutanud ja naasnud Yorkshire’i elama. Tony ütles: „Ausalt öeldes tundsin ma temast puudust ja mu viha tema joomise pärast oli taandunud.”

„Ta lubas mulle, et ei puutu enam kunagi alkoholi ja sellest päevast saadik, kui ma Ukrainasse jõudsin, ei ole ta ühtegi jooki puutunud. Ja ta pole ka Yorkshire’is seda teinud.”

„Ma teadsin, et tema jaoks oli väga raske lahkuda oma perekonnast ja riigist ning jõuda Bradfordi ja alkohol oli midagi, millest ta lohutust leidis.”

Tony ütles, et tema ja Sofia rääkisid asjad selgeks tema vanemate ja vanaemaga, kes külvasid mehe üle kiindumusega ja tegid talle iga päev süüa. Tony lisas: „Tema pere vastuvõtt oli uskumatu. Nägin nüüd taas Sofias tema sugulaste heast iseloomust tulenevaid omadusi.”

„Ta on pärit väga toredast perekonnast ja nad on kõik väga armastavad. Nad on usaldanud mind, et oma tütre eest hoolitseda ja seda ma ka teen. Olen neile oma lubaduse andnud.”

„Nad olid lugenud meie vahel juhtunust ja sellest, kui raske see talle oli, kui ütlesin, et kõik on läbi. Mind tunnustati isegi siis, kui ringi kõndisin oma näotätoveeringutega ja selle tõttu, et olime seal palju uudistes olnud. Kuid nad ei olnud üldse hukkamõistvad ja tahavad ainult seda, mida Sofia tahab, ja see olen mina, mille üle ma olen õnnelik.”

„Varem oli see üsna armetu aeg, kui tülitsesime ja kõik oli tingitud tema joomisest, näiteks kuni kümme purki kanget õlut päevas.”

„Mul ei ole tööd ja võtsin vastu veel kaks Ukraina põgenikku, et neid aidata, ja maksin ka nende üüri. Õnneks on kohalik omavalitsus neile nüüd elukoha leidnud ja nendega on kõik korras,” rääkis Tony.

„Ma olen rahatu, nii et esimene asi, mida ma tegema pean, on leida töö ja teenida raha. Sofia läheb varsti ülikooli ja leiame uue üüripinna. Turvamehena peaksin olema madala profiiliga, kuid kuna olen olnud televisioonis ja ajalehtedes, on seda tööd mul raske teha.”

Tony tunnistas, et on langenud veebis sõimu ohvriks seoses suhtega Sofiaga, kuid ta loodab, et inimesed aktsepteerivad nüüd nende suhet rohkem. Ta ütles: „Ma läksin Ukrainasse ja tõin ta tagasi. See ei olnud suurepärane koht elamiseks.”

„Kui mina seal olin, olid regulaarsed elektrikatkestused ja venelased tulistasid rakettidega Lvivi pihta. Õnneks püüdsid Ukraina kaitsesüsteemid nad kinni.”

„Loodan, et inimesed annavad meile puhkust ja lasevad meil olla. Olen paksu nahaga, aga võõrad solvavad meid jätkuvalt internetis.”

Paar arutas abiellumist, kui nad uuesti kohtusid, ja on nüüd rääkinud Tony vasektoomia tühistamisest, et neil oleks võimalik lapsi saada. Sofia ütles: „Ma armastan Tonyt väga ja tahaksin temaga abielluda, kui saame. Olen teda väga igatsenud.”

„Olin siia tulles väga ärritunud, sest jätsin oma pere maha ja jõin liiga palju. Olen talle lubanud, et ma ei puutu enam kunagi ühtegi alkoholi ega ole joonud,” rääkis naine. „Mul on hea meel, et ta tuli Ukrainasse mind tagasi tooma ja see näitas mulle, et ta tõesti hoolib minust.”

„Kõik, mis varem toimus, oli tingitud pingetest ja üksindusest, mida tundsin oma pere maha jättes. Ma tahan temaga lapsi saada ja lõpuks abielluda. Ma armastan Yorkshire’i ja britid on olnud minu vastu väga toredad kõikjal, kus olen käinud. Hea on tagasi olla. Ma loodan, et Tony ja mina saame igavesti kokku jääda. Meil on koos väga hea, aga tülid rikkusid kõik ära,” ütles naine.

Tony endine elukaaslane Lorna tunnistas, et ta ei ole ikka veel oma eksile andestanud. Ta ütles: „Ta on hea isa, kuid ma olen üllatunud, et nad on paarina tagasi. Kuid minu arvates väärivad nad teineteist.”

Tony ja Lorna liitusid valitsuse pagulasskeemiga märtsis, kuna soovisid aidata inimesi, kes põgenesid sõjast räsitud Ukrainast pärast Venemaa sissetungi.

Nad liitusid mitmete Facebooki gruppidega, kus ukrainlased otsisid sponsoreid, et leida neile Ühendkuningriigis kodu.

Tony võttis Sofiaga ühendust ühe grupi kaudu ja naine lendas 4. mail kohale Bradfordi, et elada koos tema ja Lorna ning nende kolme- ja kuueaastaste tütardega.

Tony rääkis, kuidas nad klappisid ja said kohe väga hästi läbi, osaliselt seetõttu, et ta oskas slovaki keelt, mis on sarnane ukraina keelega. Nad hakkasid vestlema keeles, millest Lorna aru ei saanud, jäid pärast magamaminekut televiisorit vaatama ja käisid regulaarselt koos jõusaalis.

Nad mõlemad ütlesid, et kuigi neil läks sel ajal „hiilgavalt”, ei olnud see midagi enamat ja „süütu”. Kuid nad leidsid „vabandusi, et teinetest puudutada ja silitada” ning asjad läksid majas pingeliseks.

Tony ütles, et naasis koju, et süüa Sofia valmistatud toitu, ja Sofia rääkis talle, kuidas „Lornal vedas, et nii hea mehe endale sai”.

Lorna sai olukorra peale vihaseks ja lõpuks palus Sofial pere kodust lahkuda vaid kümme päeva pärast saabumist. Kuid ta oli šokeeritud, kui Tony talle ütles: „Kui tema läheb, lähen mina ka.”

Uus paar kolis lõpuks Tony vanemate juurde, enne kui nad leidsid omale elukoha ja alustasid Sofia alalise viisa taotlemise protsessi.

Tony ütles toona: „Mul on väga kahju selle pärast, mida Lorna läbi elab, see ei olnud tema süü ja ta ei teinud midagi valesti.” Ta ütles, et Sofia tulles oli tema suhe Lornaga juba karidel.

Lorna rääkis oma piinadest oktoobris pärast seda, kui Tony jättis Sofia maha, öeldes, et oli löödud, et mehe suhe jõudis esikülgedele. Ta ütles: „See oli tohutu šokk, et Tony lahkus ja siis peate leppima sellega, et see on riiklik uudis.”

„Mind kasvatati vanamoodsalt. Olen sedasorti naine, kes kindlustab, et tema mehe tee on laual, kui mees töölt tuleb ja mina hoolitsen selle eest. Mul oli vaikne elu kuni Sofia tulekuni ja nüüd on kõik muutunud. See ei ole hea,” rääkis Lorna.

Lornale jättis noor Ukraina põgenik esialgu hea mulje, kui ta saabus nende koju pärast seda, kui Tony oli ta Manchesteri lennujaamast peale võtnud.

Ta ütles: „Ta oli soe ja armas. Esimene asi, mida ta autost välja hüpates tegi, oli tulla ja mind kallistada. Tema hakkas nutma ja mina hakkasin nutma, sest see oli tore midagi toredat teha. Ma viisin ta poodi ja ostsin talle kõik, mida ta naisena vajas.”

„Paar päeva hiljem viisin ta Primarki ja ostsin talle palju riideid, sest tal polnud absoluutselt mitte midagi. Ta oli muhe ja rõõmus. Ja meist said sõbrad. Ta õpetas mulle, kuidas valmistada mõningaid Ukraina roogasid, näiteks pelmeene,” rääkis Lorna

Lorna ütles, et märkas esimest korda seda, mida ta kirjeldas kui „veidrat käitumist”, kui Sofia lõi end üles vahetult enne seda, kui haigla turvamehena töötanud Tony töölt koju jõudis.

Ta rääkis: „Ta kandis terve päeva hommikumantlit või kapuutsi ja siis vahetult enne Tony sissetulekut riietus ta kenadesse riietesse ja meikis ennast. Ta oli temaga väga flirtiv ja alguses arvasin, et ta on lihtsalt noor ja sõbralik, kuid mõne päeva pärast taipasin, et see oli temale suunatud.”

„Ma teadsin, et midagi on valesti. Kui soovite, nimetage seda naise instinktiks. Ma teadsin, et ta üritas teda meelitada. Ja siis päeval, kui mees oli tööl, lõpetas Sofia minuga rääkimise. Hakkasin mõistma, et ta nägi mind oma rivaalina. Siis teadsin, et ta armastab teda,” ütles Lorna.

„Kuid ma poleks kunagi ette kujutanud, et Tony jätab minu ja oma tütred maha ja mitte ainult tema, vaid kelle iganes pärast. See lihtsalt pole tema. Ta ei ole selline. Ta on fantastiline isa ja on minu vastu väga hea olnud. See oli täielik šokk,” rääkis Lorna.

„Aga ta suutius mehe ära võluda. Kui mees töölt koju tuli, oli ta täis rõõmu ja ütles talle selliseid asju nagu „Oh Tony, oh Tony”.”

„Ta ütles talle, et valmistas sel õhtul tema teed, aga ma tegin juba süüa. See ärritas mind, sest ta oli näinud mind küpsetamas. See oli punane lipp,” märkis Lorna.

Lorna ütles, et tema jaoks oli järjekordne äratus esimesel pühapäeval, paar päeva pärast ukrainlase saabumist. Tony, Sofia ja Lorna ning mõned sõbrad istusid aias ja kui mees nihutas oma tooli päikesevalgusest eemale, kuna tal oli soe, siis võttis Sofia oma tooli ja nihutas selle mehe kõrvale teistest eemale.

Järgmisel päeval külastas Tony oma vanemaid ja Sofia nõudis, et ta saaks kaasa minna. Seejärel küsis ta neilt, kas ta võiks nende juurde jääda, kuna tal oli Lornaga kodus ebamugav.

Tony ütles Lornale, et ta peab oma kohuseks jääda temaga koos vanemate juurde, kuna ta oli sponsoreerinud tema reisi Suurbritanniasse.

Esimesel ööl magas mees oma vanemate haagissuvilas nende kodu ees, kuid järgmisel päeval jagas ta Sofiaga voodit ja nende suhe sai alguse, kuid Lorna avastas afääri ja viskas nad mõlemad välja.

TÄIENDUS 29.07.2022 – Mõni aeg tagasi oli juttu sellest, kuidas 30-aastane Briti mees lahkus pere juurest ukrainlannaga, kellele pere oli varjupaika pakkunud.

Nüüd on viimane areng selline, et mees jättis ka ukrainlanna maha, kuna naine „käitus imelikult, tarvitas alkoholi ja peksis seina”, vahendab Daily Mail.

30-aastane briti mees Tony Garnett ütles, et viskas 22-aastase ukrainlanna Sofia Karkadõmi pärast järjekordset tülitsemist välja. Mees rääkis, et naine ei suutnud piirata alkoholi tarvitamist ja lõhkus noaga ära nende üürikorteri seina.

Mees rääkis, et ukrainlanna oli ühtlasi takistanud tema suhtlemist kahe lapsega, soovides, et naine oleks alati esikohal.

Tony armus Sofiasse vaid mõned päevad pärast seda, kui naine oli pärast Ukrainast sõja eest põgenemist tema kodus peavarju saanud. Mees jättis maha 28-aastase Lorna Garnetti, kellega ta oli 10 aastat koos elanud ja kes on nende kahe ühise lapse ema.

Mehest oli palju juttu tänavu maikuus pärast seda, kui ta ukrainlanna pärast oma naise maha jättis. Nüüd tunnistab mees, et ukrainlannaga on kõik, see suhe on läbi.

Asi läks hulluks pärast seda, kui mees tähistas oma 30. sünnipäeva nende kodus West Yorshire’is Bradfordis. Mees pidi kutsuma naisele politsei pärast seda, kui naine oli seina lõhkunud.

Mees kirjeldas, et ukrainlanna oli käitunud nende 4,5 kuu pikkuse kooselu jooksul imelikult. Mees rääkis, et ei suutnud naise ahistamist enam välja kannatada.

Mees tunnistas, et oli naisesse armunud, aga naine muutus vägivaldseks. Naine oli võtnud noa ja löönud sellega vastu seina. Mees rääkis, et oli hirmul ja kutsus politsei.

Tüli puhkes pärast seda, kui veel kaks ukraina põgenikku, Sofia Rastorhuieva ja tema elukaaslane Ilja Tronevõtš olid nende juures. Tony ja Sofia võtsid põgenikud enda juurde elama, kuna nad vajasid elukohta.

Tony rääkis, et pärast lahkuminekut oli Sofia saatnud palju sõnumeid, kus oli öeldud, kuiväga ta meest armastab ja ta tahaks suhtega jätkata. Mees aga ütles selle peale, et ta oli naisele juba küllalt võimalusi andnud, aga midagi ei muutunud. Tony süüdistas naist oma 30. sünnipäeva rikkumises.

TÄIENDUS: 19.07.2022 29-aastane Briti isa, kes läks oma pere juurest minema ja kolis kokku elama ukrainlannast pagulasega räägib, et on nüüd laostunud, sest kaotas skandaali tõttu töö.

Inglise mees Tony Garnett kolis ukrainlannaga kokku elama 10 päeva pärast seda, kui pagulasnaine nende perre elama asus. Enne seda elas Tony 10 aastat oma naise ja kahe lapse ema Lornaga. Mehe võrgutas aga ära 22-aastane ukrainlanna Sofia Karkadõm, vahendab Daily Star.

Pere oli võtnud Sofia enda juurde elama seoses Venemaa rünnakuga Ukraina vastu. Nad tahtsid pagulasnaist aidata.

29-aastane mees tunnistas nüüd, et on kaotanud skandaali tõttu töö ja ta on laostunud. Mees hoolitseb ukrainlannast oma elukaaslase Sofia eest, kuna naine sai silmapõletiku ja jäi ühest silmast peaaegu pimedaks.

Mees räägib, et enne seda oli tal olnud väga edukas äri. Mehel oli turvafirma, aga ta kaotas skandaali tõttu oma kliendid.

Täiendus 23.05 – Inglismaalt naiselt mehe üle löönud 22-aastane Ukraina pagulane räägib, et ta pole mingi perelõhkuja ja et naine ise muutis oma kahtlustamisega nad mehega lähedaseks.

Ukrainlannat Sofiat on peetud perelõhkujaks pärast seda, kui ta lõi pereisa üle perelt, kes ta enda juurde elama võttis. „See on jama,” räägib naine.

Sofia Karkadõm lahkus Ukrainast Lvivist ja asus maikuu alguses elama 29-aastase Tony Garnetti juurde, kes elas Inglismaal Bradfordis koos naise Lorna ja kahe lapsega, vahendab Sun.

Juba 10 päeva pärast lahkus Tony oma pere juurest ja asus elama koos ukrainlanna Sofiaga. Garnett ütles, et on armunud ja tahab kogu oma ülejäänud elu veeta koos Sofiaga.

Sofia räägib, et tema pole milleski süüdi. Ta ütles: „See ei tulnud mul mõttessegi. Mulle meeldis see pere. Ma veetsin palju aega koos Lornaga ja püüdsin teda aidata. Aga ta oli kahepalgeline.”
„Ta kogu aeg kahtlustas, see pinge, see viis meid Tony’ga kokku,” rääkis Sofia ja lisas, et Lorna ise tekitas pidevalt selliseid olukordi, et midagi oli juhtunud, kui midagi polnud, nii et ta oli ise süüdi.

Lorna Garnett aga ütles, et ta kahtlustab, et Sofia hakkas tema mehele silma tegema kohe pärast saabumist. Ta oli otsustanud, et võtab selle mehe endale ja võttiski.

Lorna ütles, et Sofiat ei huvitanud see kaos, mis temast järele jäi. Lorna sõnul pöörati tema elu kahe nädalaga pea peale.

Lorna Garnett ütles, et ta oli kahtlev, aga kui nägi televisioonist uudiseid Ukraina kohta, siis tundus talle õige asi sealseid inimesi aidata. Talle tundus õige asi võtta hädas inimene enda juurde koju. „Ja nüüd siis on see tänu selle eest, et ma ta omale koju lubasin,” räägib Lorna.

Tony Garnett rääkis, et sai IT-alal töötava Sofiaga kohe algusest peale hästi läbi ning naine meeldis ka tema 6- ja 3-aastastele tütardele. Enne seda oli Tony elanud koos Lornaga koos 10 aastat.

Inglismaal oli juhtum, kus mees jättis oma naise ja kaks last ning kolis kokku elama Ukraina põgenikuga, kelle pere oli võtnud enda juurde elama.

29-aastane Tony Garnett ja tema 28-aastane naine Lorna võtsid maikuu algul enda juurde elama 22-aastase Ukraina põgeniku Sofia Karkadõmi. Kõigest 10 päeva pärast seda oli varasem pealtnäha õnnelik abielu karil ning mees kolis ukrainlannaga elama oma vanemate juurde, vahendab Sun.
Inglismaal West Yorkshire’is Bradfordis turvamehena töötav Tony ütles, et on ukrainlannasse armunud ja tahab oma ülejäänud elu temaga koos veeta.

Sofia, kes põgenes sõja eest Ukraina lääneosast Lvivist ütles, et talle meeldis Tony kohe, kui teda nägi ja neil on nüüd oma romantiline armastuslugu.

Tony ütles, et tal on Lornast lahju, aga tal on Sofiaga eriline tõmme, millist ta pole varem kogenud.

Pere võttis Sofia enda juurde elama, et aidata kaasa Ukraina põgenikeprobleemi lahendamisel. Sofia oli olnud esimene inimene, kes nendega ühendust võttis, kui pere pani üles kuulutuse sotsiaalmeediasse.

Sofia töötab IT-valdkonnas ja ta lendas Mancehsteri 4. mail pärast seda, kui oli Berliinis oodanud mitu nädalat oma Briti viisat.

Tony ütles, et leidis Sofiaga kiiresti kontakti ning tema 6- ja 3-aastased tütred saavad naisega samuti hästi läbi. Mehe abikaasale, kellega ta oli 10 aastat koos elanud aga Sofia ei meeldinud.
Tony räägib slovaki keelt ja Sofia räägib ukraina keelt ning nad said teineteisest hästi aru. Lorna ei saanud aru, mis nad omavahel räägivad. Pärast seda muutus Lorna armukadedaks, rääkis Tony.

Mõne päeva pärast läks Sofia kaasa Tony juurde spordisaalis ning nad jutustasid autos. Lõpuks said nad aru, et otsivad põhjuseid, miks mitte teineteist puudutada. Tony rääkis, et Sofia oli see, kes talle toitu valmistas, kui ta õhtul koju tuli. Lorna muutus samal ajal üha armukadedamaks ja küsis, miks Sofia mehele igale poole järgneb.
Õhkkond muutus väga pingeliseks ning Sofia küsis, kas ta peaks lahkuma. Asi lõppes sellega, et kaks naist läksid omavahel tülli ning Sofia hakkas nutma ja ütles, et ei saa Lornaga koos elada. Pärast seda tundis Tony, et miski tema liigahtas ning ta ütles, et kui läheb Sofia, läheb tema ka.

Pärast seda pakkisid Tony ja Sofia oma asjad ning kolisid elama Tony ema ja isa juurde. Nüüd otsivad nad oma uut ühist kodu. Tony ja Lorna 10 aasta pikkune kooselu aga lõppes kõigest 10 päevaga. Tony sõnul tunneb ta end seepärast halvasti, aga Lorna pole milleski süüdi. Tony väitel juhtus kõik väga kiiresti ja eesmärk polnud kellelegi haiget teha.

Eestinen.fi

Vaata ka:

Paeva sonum

Päeva Sõnum: Teisipäev 23 juuli 2024

Tere tulemast uude päeva! Täna on teisipäev ja suvi on täies hoos. Loodame, et leiad

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

23.07.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile 22.07.24 toimus 4 liiklusõnnetust, neist 3 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 9 alkoholi või narko tarvitamistunnustega