Erakorralised uudised
minuaeg.com 1

Loe tähendusrikkaid kokkusattumusi oma elus ja tea, et sünkroonsus võib su elu muuta.

Sünkroonsus tähendab õigel ajal õiges kohas olemist õige informatsiooni saamiseks. Kuid miks on see oluline? Sellised sündmused on ju kahtlemata lihtsalt kokkusattumused? Või, kas ikka on?

Sünkroonsus on sinu parim teejuht

“Vedanta koolkonna arvamuse põhjal on olemas ainult kaks valgustatuse sümptomit – ainult kaks näitajat, mis viitavad sellele, et sinus toimub kõrgema teadvuseni viiv muundumine. Esimene sümptom on see, kui sa lõpetad muretsemise. Asjad ei valmista sulle enam peavalu. Sa muutud muretumaks ja rõõmuküllasemaks. Teine sümptom on see, et sinu elus tuleb ette üha rohkem ja rohkem tähendusrikkaid kokkusattumusi, üha rohkem sünkroonsuseid. Ja see sagedus suureneb kuni hetkeni, kus võid tegelikult kogeda midagi imeväärset.” Deepak Chopra (raamatu “Synchrodestiny: Harnessing the Infinite Power of Coincidence to Create Miracles” autor)

Mida täpselt tähendab sünkroonsus?

Sõnaraamatu definitsiooni järgi kirjeldab see sõna teatud sündmusi – eriti hingelisi sündmusi – (näiteks üksteisest kaugel viibivate inimeste sarnaseid mõtteid või vaimupildi saamist ootamatu sündmuse kohta enne selle tegelikku toimumist), mis on näiliselt omavahel seotud, aga mida pole võimalik selgitada tavaliste põhjuslikku seost käsitlevate vahenditega.

Tavakeeles tähendab see nähtus lihtsalt õigel ajal õiges kohas olemist õige informatsiooni saamiseks. Kuid miks on see oluline? Sellised sündmused on ju kahtlemata lihtsalt kokkusattumused?

Kokkusattumuse definitsioon

Uurime seda sõna lähemalt, et võiksime seda paremini mõista. “Kokku” tähendab midagi vastastikkust ja “sattumus” tähendab siinkohal mõistagi sündmust või ilmingut. Kokkusattumus on sisuliselt äravahetamiseni sarnane sünkroonsusega, aga miks lahterdab enamik inimesi selliseid erakordseid sündmusi tühiseks kokkusattumuseks, kuigi tegelikult on nii kokkusattumus kui ka selle lähedane kaaslane sünkroonsus universaalse voolu sügavamad olekud?

Kui me oleme noored, ümbritseb meid maagia – elu on meie jaoks suurim seiklus! Paraku kaotame täiskasvanuks saades selle aukartuse kõige mõistatusliku ees ning hakkame asju selgitama juhuse ja vedamise mõistetega ning anname seeläbi üpris küünilise tähenduse sellele kaunile sõnale: kokku-sattumus.

Kas kokkusattumust tuleks pidada millekski enamaks?

Jah! Tõenäosus, et sa olid lihtsalt “õigel ajal õiges kohas”, on erakordselt madal. Kui midagi sellist juhtub, on sinu parimates huvides seega sündmuse taga peituvat sõnumit väga tõsiselt võtta. Siis tegutse sellest lähtuvalt.

“Meis kõigis, olgu me siis sõdalased või mitte, peitub kuupsentimeeter võimalust, mis aeg-ajalt meie silmade ette vilksatab. Kuid erinevus keskmise inimese ja sõdalase vahel on see, et sõdalane on sellest võimalusest teadlik ning üks tema ülesanne on püsida valvel ja seda teadlikult oodata. Kui tema kuupsentimeeter vilksatab, on tal olemas sellest haaramiseks vajalik kiirus ja osavus.” Carlos Castanada

Näiteks:

Sa oled hiljuti mõelnud ühele oma lapsepõlvesõbrale ja teda võib-olla isegi unes näinud. Ühel päeval põrkab kaubamajas sinu ostukäru kokku kellegi teise omaga. Kui kergitad pilgu, et vabandust paluda, näed enda ees seismas sedasama sõpra, kellele sa korduvalt olid mõelnud.

Mida see kõik ikkagi tähendab?

Igasugune tähendus võib inimeste ainulaadsete asjaolude tõttu osutuda eriliseks, aga kaalume paari võimalikku tähendust:

• Sellel inimesel võib olla sinu jaoks varuks tähtsat informatsiooni. Võimalik, et ta tunneb kedagi, kes saaks sind aidata selle projektiga, mis sul parajasti käsil on.

• Võib juhtuda, et sinu sõber vajab sinu abi mõne probleemi lahendamisel.

• Või siis on asi lihtsalt selles, et te peategi omavahel suhtlema ja üksteisega hinnalisi elukogemusi jagama.

Täpne tähendus võib küll iga inimese puhul erineda, aga kõik need väikesed pärlid, mis esinevad meie elus “kokkusattumuste” kujul, on haruharva kasutud. Vahel tuleb neis peituvat väärtust hoolikalt otsida. Meil võib kuluda mitu päeva, enne kui taipame selle väikese tõetera tähendust, mis oli mõeldud sinule selle sünkroonse sündmuse näol.

Pinguta sünkroonsuse lihast!

Hea uudis on see, et mida rohkem sa muutud teadlikuks sünkroonsusest ning sellest, kuidas sünkroonsus kulgeb sinu elust sisse ja välja, et sind suurema heaolu poole juhtida, seda paremini hakkad sa mõistma oma elu ja saatuse ainulaadset mustrit. Seepärast viitabki Deepak Chopra sellele nähtusele kui “sünkroonsaatusele”.

Kui sa õpid sünkroonsust kasutama, hakkad sa otsekui järgnema mahajäetud leivaraasudele, millega oma unistusi saavutada. Ole ettevaatlik, et sa sündmusi lihtsalt kokkusattumuse arvele ei pane, sest vastasel juhul need sündmused nimelt selleks muutvadki. Leia rõõmu tarkuseterade otsimisest nende väikeste saadetiste seest.

Viha jultunud röövlite vastu!

Lubage mul tuua näide ühest tohutust muutusest, mis leidis hiljuti aset mu elus seetõttu, et lubasin sünkroonsusel enda kasuks tööle hakata.

Minu pangakontosse häkiti hiljuti sisse ja sealt varastati kahe päeva jooksul tohutu hulk raha. See oli minu jaoks bürokraatia mõistes täielik luupainaja, aga lõpuks sain ma pangalt oma raha tagasi.

Möödunud kuul kordus sama lugu ühe kontoga, mille olin avanud teises pangas. Õnneks varastati seekord väiksem hulk raha, aga tegemist oli sisuliselt sama sündmusega. Ma hakkasin asjas metafüüsilisel tasandil kahtlema. Mida püüdis universum mulle sellega öelda?

Vahel ei olegi sünkroonsus midagi nii meeldivat kui lihtsalt vana sõbra kohtamine – see võib sind tabada nagu maavärin ja sinu rahulolu puuri tugevalt raputada.

Mõistatuse ära arvamine

Piisab ütlemisest, et ma ei usu lihtsatesse kokkusattumustesse selle sõna kõige nürimas tähenduses – kõik juhtub alati põhjusega.

Hakkasin selle mõistatuse üle juurdlema. Minu järgnev avastus vapustas mind.

Ma taipasin, et mul oli raha suhtes tohutu “valukeha” (Eckhart Tolle väljamõeldud mõiste, mis kirjeldab inimese sisimas peituvat kollektiivset energiat, mis saab jõudu teatud sündmus(t)e põhjustatud valust ja mõjutab meid alateadlikul tasandil).

Ma olen küll osav raha koguma, aga sama kähku ma kulutan, kaotan või annan selle ära, minetades nõnda igasuguse asjatundmise rahaasjade suhtes või jätkusuutliku sissetuleku.

Mõistatus muutub mitmetasandiliseks!

Üks mu sõber osutas tõsiasjale, et ka raha on lihtsalt energia. Kui minult varastati suur kogus seda “energiat”, siis võib see tegelikult peegeldada minu eraelu.

Mu sõbral oli õigus. Ma andsin selle kõige käigus ühtlasi ära oma energiat (kõnealusel puhul tähelepanu kujul) millegi sellise jaoks, mis mulle kasu ei toonud.

Hakkasin enda poole tõmbama kogu seda hinnalist informatsiooni, et seda analüüsida. Mu naaber andis mulle sünkroonselt lugeda Robert Kiyosaki raamatu “Rikas isa, vaene isa”, mida ma lausa lehekülgede kaupa neelasin. See raamat oleks nagu kirjutatud ainult minule!

Hakkasin osa tehtud avastusi ka elus rakendama ja sain universumilt kohe tagasisidet.

Kõigest paar päeva pärast seda, kui olin teadlikult muutnud oma suhtumist rahasse, kandis keegi minu pangakontole kogemata suure hulga raha.

Kuigi nädala pärast see ülekanne tühistati, oli kogu mu olukord muutunud! Selle asemel et raha välja võtta, kandsid inimesed raha juurde! See oligi minu jaoks kinnituseks, et olin tõepoolest muutnud oma vaatenurka ja asjad olid liikumas uues suunas.

Aga sa ei saanud seda raha endale jätta!

Mõlemal puhul (kas siis raha tahtlikul vargusel või tahtmatul ülekandmisel) kaasnes sellega ka sõnum. Ma sain alati varguse puhul pangalt raha tagasi ja pärast raha ekslikku ülekannet taastati mu konto endisele kujule. Seega ei saanud ma küll põhimõtteliselt raha juurde, aga sellest hoolimata sain ma kätte metafüüsilise sõnumi.

Ma sain sõnumi, mis ütles mulle, et minu vaimses hoiakus raha vastu oli mingi probleem. Sama sõnumi said kätte ja seda kinnitasid ka füüsilised ilmingud – võib isegi öelda, et tegu oli märguandega universumilt.

Kui ma ei oleks mõistnud, et minu raha vargus polnud lihtsalt kokkusattumus, siis oleksin ma eluga edasi läinud end ohvriks pidades, selle asemel et näha mulle pakutud võimalust – võimalust muuta oma suhtumist rahasse.

“Me kasutame sõna “kokkusattumus”, kui me ei näe tegelike kulisside taha.” Emma Bull

Hoia kindlasti silmad lahti tähendusrikaste kokkusattumuste märkamiseks ja hakka juba täna sünkroonsuse abil oma saatust muutma!

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi