Esmaspäev , 26 veebruar 2024
tene laul

TÄIENDATUD: Tene Laul, Annan Sulle teada, et võtan nüüd natukene aega enda jaoks. Teen loomingus ja nõustamises pausi.

TÄIENDUS 20.06.2023

Annan Sulle teada, et võtan nüüd natukene aega enda jaoks. Teen loomingus ja nõustamises pausi.
Olen üheksa aastat olnud Sinu, minu jälgija jaoks olemas ja Sulle pidevalt kirjutanud. Sellega olen Sulle andnud võimaluse avardada enda
silmaringi ja jaganud Sulle väärtuslikku infot enda aitamiseks. Seda infot olen selle aja jooksul jaganud palju.
Kuna minu artiklid on ajatud, siis on Sul võimalik neid jätkuvalt kasutada. Loe neid ja leia endiselt enda jaoks uutes tekkivates  olukordades toetavaid tõlgendusi, et saaksid enda elutee jaoks parimaid lahendusi. Kogu minu looming jääb Sulle minu pausi ajaks
kättesaadavaks. Sa saad sellele alati tugineda. Minu kodulehel olevad artiklid ja kristallide tõlgendused olen aastate jooksul kirjutanud
just Sinule.


LA TENE poed minu valitud kaubaga jäävad Sinu jaoks samuti avatuks ja neid on jätkuvalt võimalik külastada, laadida end kristallide
keskel ja leida enda teekonna jaoks toetavad väeesemeid. LA TENE kristallihaldjad, nii e-poes kui ka Tallinna ja Kuressaare poes, aitavad


Sind vajadusel parimate valikute tegemisel.
Plaanin pärast pausi Sinu jaoks taas olemas olla, et pakkuda Sulle samaväärset, kui mitte veelgi paremat, abi ja tuge. Kas see on täpselt sellisel kujul kui seni, saame näha. Avan enda meeled selles osas Pausi pikkust ma hetkel ette ei tea. Jagan seda Sinuga, kui olen selle vastuseni jõudnud. Sa saad sellest kindlasti teada.
Seni palun Sinul olla hoitud ja armastatud. Mina hoolin Sinust väga ja soovin peagi jälle Sinuga olla.
Alati armastusega ja telepaatiliselt Sinuga
Tene Laul 

Allikas: latene.ee

 

TÄIENDUS 19 juuni 2023

Selgeltnägija Tene Laulu poolteist nädalat veebivestluses väldanud sajatused, ähvardused ning ISISE ja Hitleri kummardamised on saanud lõpu.

 
 

Naise Instagramis pole pea ööpäev juba ühtegi uut postitust ning ka tema Discordi kanal on kinni pandud. Kas naine on viidud ravile?

Õhtulehele tuli neljapäeval vihje, et Tene Laulu Discordi veebikanal on kinni pandud ning ühes teises grupis on üks naine kirjutanud Tene ustavatele jälgijatele, et naine on ravile saadetud. „Pean kurbusega teatama, et teie püha 5D-prohvet ja üks esimesi ametlikke ISISe maaletoojaid Eestisse on seal, kus ta oleks pidanud juba ammu olema, hullumajas,“ seisab iroonilise alatooniga teates.

TÄIENDUS 16 juuni 2023

Sensitiiv Tene Laul on viimase 24 tunni jooksul jaganud äärmuslikke vaateid terrorirühmituse ISIS kohta, teinud mitmeid isiklikke rünnakuid tuntud eestlaste vastu ning ähvardanud selgeltnägijat Marilyn Kerrot ja väidetavalt ka nõid Kirsti Timmerit. Naise käitumine on paljudele muret tekitanud ja tema äärmuslike vaadete jagamise kohta on politsei alustanud uurimist.

Elu24 toimetusele laekunud vihjete kohaselt on Tene enda Discordi suhtlusportaali grupis muutunud viimasel ajal väga aktiivseks ja kirjutanud isiklikke solvanguid nii Marilyn KerroKirsti Timmeri, Merily TimmeriKaja Kallase, Ants Roostlase, Triin Luhatsi, Jaagup Kreemi kui ka Andrei Zevakini kohta.

Selgeltnägija Tene Laul, kes on aastaid rääkinud armastusest, teadvustasandi tõstmisest ja kõrgetest vibratsioonidest, on järsku täielikult muutunud. Ta sõimab oma jutugrupis „LA TENE spirituaalne LIVE“ Marilyn Kerrot ja teisi sensitiive ning mõnd ähvardab isegi vähiga. „Kas see peaks siis olema spirituaalne inimene?“ imestab Marilyn.

Marilyn Kerro (34) postitas oma Facebooki seinale kuvatõmmise ühest Tene jututoa sõnavõtust, kus too teda sõjakalt ja labaselt materdab.

Kõnealune sisult üsna segaseks jääv sõnum oli järgmine: „Kerro on deemon ntx aga ta vist veits paremaks saanud, seega kui ta soovib rahus terveks saada, siis ma ei tylitse. Ela enda lastega rahus. Kui Kertsike sa soovid michaeliga sõda, siis avalikustan absull detailselt su fake to thee throne of me. Mina ei soovinud kuulsust aga sa tead. Jaan jne et mina tegin Moskvas katse sinu eest läbi. Meie Skype vestlused saab politsei leida ja seal olen mina sinu selgeltnagija seega Kertsik hoia eemale enda laste rahu pärast…“

Õhtulehe küsimuse peale, mis võis teise selgeltnägija niimoodi kihvatama panna, vastab Marilyn: „Mina seda inimest ei tea juba ammu, ma usun, et tal on suured probleemid. Minu elust ei ole ta osa saanud juba ammu ning minu suhtlus temaga lõppes juba enne esimese saate lõppu.“ Marilyn ei soostu oma kunagist tutvust sügavamalt lahkama. „Ma usun, et see inimene vajab hoopis abi, seega las lähedased aitavad teda,“ tunneb ta sõimajale pigem kaasa, et too teeb hommikul vara ärgates oma lastega tegelemise asemel segaseid postitusi.

TÄIENDUS 12 juuni

elmisel nädalal kirjutas Õhtuleht, kuidas selgeltnägija Tene Laul märatseb Internetikeskkonnas Discord, sõimates ja ähvarades teisi selgeltnägijaid ja terapeute ning lubades neile ka füüsiliselt kallale minna. Kuressaare politsei sai Lauluga rääkida, kuid menetlust praeguse seisuga ei alustanud. Tene Laul jätkab aga uues keskkonnas sama sõimu täis plaadi mängimist. Tema samas valdkonnas tegutsevad Timmerid ja Ants Rootslane imestavad aga, miks politsei midagi enamat ette ei võta.

Neljapäeva õhtul käis Kuressaare politsei Tene Laulu ukse taga ja nõudis, et nad sisse lastaks. Selgeltnägija uks jäi majanaabri kirjeldusel aga esiti suletuks. „Politseile ta esimest korda ust ei avanud. Kui ta hakkas kodust ära minema ja autosse istus, blokeeris politsei ta tee ära. Tene väljus autost ja jooksis tuppa tagasi,“ kirjeldas üks pealtnägija.

Samal ajal sõimas ja irvitas Tene Laul Discordis korrakaitsjate üle edasi: „Saaremaa politsei, ata-ata teile. Minge p***e.“

Reedelõunase seisuga oli politsei siiski selgeltnägijaga kohtunud ja tema käitumisele oma hinnangu andnud: „Oleme naisega ka vestelnud, samuti selgitanud, et sellised postitused ei ole aktsepteeritavad. Meie hinnangul vajab inimene praegu spetsialistide tuge ja abi, et tekkinud olukord laheneks,“ ütleb Kuressaare piirkonnagrupi juht Minna Raun.

Ühtegi menetlust polnud politsei Tene Laulu suhtes aga esmaspäevase seisuga algatanud: „Võtame seda infot tõsiselt ja oleme nende juhtumite asjaolusid kontrollinud.

Loe pikenalt edasi SIIT

Alliaks. Õhtuleht.ee

Vaata ka:

henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Nädala Hiina Horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Rott (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008) See nädal toob kaasa uusi võimalusi

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill) Sellel nädalal on armastuse osas oodata kirglikke hetki. Kui

error: Sisu on kaitstud!