Pühapäev , 25 veebruar 2024
Danero Monak

TÄIENDATUD: Raske tervisekahjustuse tekitamises kahtlustatav Danero Monakut on kinni peetud.

TÄIENDUS 9 november 2023

Anname teada, et isikuvastases kuriteos kahtlustatav 22-aastane Danero Monak on kinni peetud.

Anna Kristiina Lätt, Pärnu politseijaoskonna menetlusgrupi juht:

„Mees tuli täna hommikul ise Pärnu politseijaoskonda ja pidasime ta 32-aastasele mehele raske tervisekahjustuse tekitamises kahtlustatavana kinni. Alustatud kriminaalmenetluses selgitame, mis ja kuidas tol päeval bussipeatuses täpselt juhtus. Palume juhtunu asjaolude selgitamiseks endiselt ka pealtnägijate abi. Kõigil, kes 2. novembril Pärnus Liiva bussipeatuses mehi ja nende konflikti nägid, palume võtta ühendust Pärnu politseijaoskonnaga aadressil kati.vaher@politsei.ee.“

Lääne ringkonnaprokurör Eliisa Sommer:

„Kriminaalmenetluse käigus tuleb juhtumi täpsed asjaolud veel välja selgitada, kuid kellelegi raskete kehavigastuste tekitamine ei ole ühelegi olukorrale õige lahendus. Avalikus ruumis peavad inimesed tundma end turvaliselt. Ükskõik milline olukord tänaval, mis päädib kellegi ründamise või vigastustega, kahjustab paraku seda turvatunnet. Oleme teinud menetlustoiminguid ja jätkame tõendite kogumist, et selgitada välja, mis sellise teoni viis ja millised olid kuriteo toimepanemise täpsed asjaolud. Samuti otsustame pärast kahtlustatava kinnipidamist 48 tunni jooksul, kas prokuratuur taotleb Pärnu maakohtult tema vahistamist.“

6.11.2023 Politsei palub abi selgitamaks 22-aastase Danero asukohta, keda on alust kahtlustada Pärnus 32-aastasele mehele raskete kehavigastuste tekitamises.

Neljapäeval, 2. novembril kella 13.50 ajal tekkis Pärnus Riia maanteel Liiva bussipeatuse läheduses kahe mehe vahel verbaalne ja füüsiline konflikt. 32-aastane mees sai raskelt viga ja viidi haiglasse. Teine mees lahkus sündmuskohalt.


„Politsei on praeguseks kogunud tõendeid, mis viitavad, et 32-aastasele mehele vigastuste tekitamises on alust kahtlustada 22-aastast Danero Monakut,“ ütles Pärnu politseijaoskonna menetlusgrupi juht Anna Kristiina Lätt. Politsei otsib meest taga ja palub kõigil, kes on Danerot näinud või kel on infot tema asukoha kohta, anda sellest teada anna-kristiina.latt@politsei.ee. Mees on keskmist kasvu ja umbes 175 cm pikk.

Ühtlasi palub politsei asjaolude selgitamiseks võtta samal e-posti aadressil ühendust pealtnägijail, kes bussipeatuses mehi ja nende konflikti nägid. Vajadusel tagab politsei anonüümsuse.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!