Pühapäev , 25 veebruar 2024
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

TÄIENDATUD: Politsei otsib Narvas juhtunud hukkunuga liiklusõnnetuse pealtnägijaid

Täiendus 8.11.2023 kell 13:55

Laupäeval, 4. novembri õhtul toimus Narvas Kangelaste prospektil liiklusõnnetus, kus 65-aastane mees sõitis ülekäigurajal otsa teed ületanud 67-aastasele naisele. Jalakäija toimetati haiglasse, kuid paraku olid saadud vigastused sedavõrd rasked, et naine suri pühapäeval.

Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel. Politsei palub inimestel, kes juhtusid õnnetust pealt nägema või kellel on selle avarii kohta muud olulist infot, võtta ühendust Narva jaoskonna menetlusgrupi uurija Veronika Narolinaga telefonil 357 6026 või e-posti aadressil veronika.narolina@politsei.ee.

Laupäeval, 4. novembri õhtul juhtus Narvas Kangelaste prospektil liiklusõnnetus, kus 65-aastane mees sõitis ülekäigurajal otsa teed ületanud 67-aastasele naisele. Jalakäija toimetati haiglasse, kuid paraku olid saadud vigastused sedavõrd rasked, et naine suri pühapäeval.

Häirekeskus sai 4.novembril kella 18.42 paiku teate liiklusõnnetusest. Õnnetus toimus Narvas Kangelaste prospekt 20 juures, kus 65-aaastane mees juhtides mootorsõidukit Ford Galaxy ei andnud reguleerimata ülekäigurajal teed seda ületavale jalakäijale ning sõitis otsa 67-aastasele naisele. Jalakäija sai raskelt viga ja toimetati haiglasse, kus ta täna suri.  

Narva jaoskonna patrullpolitseiniku Karolina Poželaite sõnul juhtus liiklusõnnetus pimedal ajal ja teelõigul, kus lubatud suurim sõidukiirus oli 50 km/h. „Praegusel ajal peab liikluses olema eriti tähelepanelik, sest vihmamärg asfalt neelab pimedal ajal suure osa nähtavusest, mistõttu on ka jalakäijate märkamine oluliselt raskem. Teekate oli õnnetuse hetkel märg ning nähtavus kehv. Juht oli kaine ja juhtimisõigusega, kuid 65-aastase mehe juhitud sõiduki rehvid ei vastanud nõuetele,“ lisas ta.

„Autojuhtidel tuleb pimedal ajal ning udu ja saju korral olla liikluses eriti ettevaatlik. Ülekäiguradade juures tasub hoog maha võtta ja samuti üle kontrollida, et sõiduki rehvid vastaksid nõuetele. Jalakäijatel aitab end liikluses paremini nähtavamaks teha helkuri ja heledate riiete kandmine. Samuti tasub enne ülekäigurajale astumist veenduda, kas sõidukijuht on teid märganud ja annab teed,“ märkis patrullpolitseinik.

Politsei on liiklusõnnetuse asjaolude väljaselgitamiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!