Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
vangla

TÄIENDATUD: Politsei otsib kinnipidamisekeskusest põgenenud 26.a meest. Otsingutesse on kaasatud suured politseijõud.

Täiendus 16.04

Räägib Põhja prefektuuri operatiivjuht Silver Hanikat:

Täna varahommikul nägi tähelepanelik juht Harjumaal, Tallinn-Pärnu-Ikla maantee 25. kilomeetril Pärnu suunal hääletamast meest, kes sarnanes tagaotsitava aserbaidžaanlasega. Kontrollides selgus, et tegemist ongi põgenenud mehega ja politseinikud toimetasid ta tagasi kinnipidamiskeskusesse. Suur aitäh tähelepanelikule Reinule, kes tagaotsitavat meest märgates numbril 112 kohe teada andis!

Hetkel tegeleme juhtunu täpsemate asjaolude selgitamisega, kuidas ja mis põhjusel mees põgenes, et tulevikus selliseid olukordi vältida.

Laupäeva õhtul kella 20.30 paiku põgenes Tallinna kinnipidamiskeskusest 26-aastane Aserbaidžaani kodanik. Otsingutesse on kaasatud suured politseijõud.

Välismaa kodanik oli kinnipidamisekeskuses seoses sellega, et viibis Eestis ebaseaduslikult. Mees taotleb rahvusvahelist kaitset. Politsei andmetel ei ole mees ohtlik.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Silver Hanikati sõnul otsib politsei meest taga suurte jõududega. „Meil on praegu väljas suured politseijõud, kes võivad muuhulgas kontrollida piirkonnas viibivaid autosid ja inimesi. Tegeleme praegu ka maastikuotsinguga ning kaasasime koheselt mitmed patrullid, koerajuhid ja droonimeeskonna. Jätkame otsinguid kuni mehe leiame,“ sõnas Hanikat.

Mees on tumedate juuste ja habemega. Ära joostes kandis ta seljas heledaid riideid, kuid on alust arvata, et ta on neid vahetanud.

Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Lisainfo saadame esimesel võimalusel.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!