Uudised

TÄIENDATUD: Marilyn Kerro vastulause oma perele

Täiendus 21.08
Tuntud nõia Marilyn Kerro ja tema pere dramaatiline tüli Facebookis on jõudnud uuele tasemele. Marilynil on pere eilsete väidete kohta oma arvamus ja oma kommentaaris lükkab mitmed pere väited ümber. Kerro tahab omapoolt tüli lukku panna ega soovi enam perega jaurata.

Marilyni jaoks on aga perekonna postitus Facebookis kummaline ja ta paneb seal väidetu kahtluse alla. „Loen ja imestan kohe, et emakesele kiirabi kutsuti ja terve „pere“ nutab. Minu oma õde kirjutas mu sõbrannaga, kuidas kiirabi tagasi läks, kuna ema keeras magama, kui nad jõudsid, ja neil polnud midagi teha seal,“ alustab tuntud nõid oma vastulauset perele ja lükkab nende eilse postituse väited oma kontol tuliselt ümber.

„Olen palju kordi oma elus näinud, kuidas endast väljas ema ennast „tapma“ läheb. Ja uskuge mind, mu kallis lähedane poos ennast üles ja sellise asjaga ühtegi last manipuleerida ei tohi!“ põrutab Marilyn perele vastu ja lisab, et ei soovi ühelegi lapsele sellise hirmu kogemist oma ema ees.

„Lihtsalt seekord ma ei reageerinud, sest see manipulatsioon ei lähe läbi!   Loe edasi SIIT 
………………….

Ülejäänud naispere ei mõista, mis on Marilynis sellise viha põhjustanud. Esialgu postitas nõid kuu aega tagasi postituse, kus ta teatas muudatustest nende äritegevuses. Kui algselt oli pere arvanud, et see jääb nii, siis samal õhtul oli Marilyn avaldanud juba uue postituse, mida sugulased nüüd „vihakõneks“ nimetavad.

„Sa väidad, et pere paneks justkui suurt raha tasku ja laseks sinu kulul liugu. Ka see väide, hea Marilyn, ei pea paika ning üldiselt iga kahtluse korral on olemas vastavad ametkonnad, kes uurivad, kui kahtlus hinges. Meie südametunnistused on jätkuvalt puhtad,“ selgitatakse Facebooki tehtud postituses.

Kuulsa nõia pereliikmed tunnistavad, et Marilyni nimi on just see, mis müüb. Praeguseks hetkeks on pood, mis kannab nime KerroMecca, nende käes, mitte Marilyni. „Aga nime hoidmiseks ei piisa vaid saates käimisest, seda on vaja hoida ja tegutseda heas tahtes edasi. Me ei ole kunagi teinud ega tahtnud teha tegemisi ju iseennast ja sind kahjustavalt, ehk siis, miks me peaks tahtlikult eemaldama sind ettevõttest, kui sinu nimi müüb ja me kõik osaleme ettevõtte töös?“ ei mõista nõia pereliikmed.

Postitusest tundub, et Marilyni perekonnale on eelkõige läinud hinge nõia poolt tehtud finantsilised süüdistused. „Ärgem unustagem, et siin on toiminud tiimitöö, kõikidel on panus olnud antud teemaga. Ning sa tead väga hästi, mis rolli keegi kandnud on. Meccaga alustades jätsid kõik pereliikmed enda töökohad ja alustasid uue loomist, et toetada sinu tegemisi tugevamalt ja et kodumaale naastes on sul olemas koht, kus toimetada,“ meenutatakse firma algusaega.

Pere arvates näeb Marilyn tonti seal, kus seda ei ole, ja teeb liiga neile, kes talle on alati toeks olnud. Eriti südamesse on süüdistusi võtnud just nõia ema Inta. „Sa räägid, et su ema on hoolimatu ja ei tule vaatama lapselapsi. Marilyn, sa häbistasid oma perekonda terve ilma ees tahtlikult ja valedele tuginedes. Kuidas sa näed ema sisse astumas enda uksest peale sellist palagani?“ ei mõista pereliikmed.

„Me liigume elus uuel lehel perekonnaga ning soovime sulle edu ja rohkem mõistmist, vaatamata sellele, et me ei saa siiani aru, milles on probleemipüstitus. Me ei taha tõesti enda emale enam kiirabi kutsuda ja nutta koos temaga, saamata aru, mis me valesti tegime,“ lisatakse postituses.

Loe edasi SIIT
Allikas. Õhtuleht

Jaga
Back to top button