Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised

TÄIENDATUD: Keila Tervisekeskuses uppus 10 aastane laps

Täiendus 12.01.2023 – Neljapäeval peetud kinnisel kohtuistungil otsustas kohus treenerit mitte karistada.

Kohtu otsuses mängis rolli, et Erkkit polnud varem karistatud ning teda on positiivselt iseloomustanud ka kannatanute esindajad.

«Isiku karistusest vabastamisel nõustus kohus prokuratuuriga, et kuriteo toimepanemise tagajärjel on süüdistatav saanud ise raskelt kannatada ja need tagajärjed kestavad jätkuvalt,» nentis Põhja prokuratuuri pressiesindaja Kristiina Kivari.

20.07.2022 Kahjuks ei õnnestunud meedikutel 10-aastase poisi elu päästa. Politsei teatas kolmapäeva õhtul Delfile, et on juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustanud kriminaalmenetluse.

Samal ajal, kui poiss vee alla vajus, toimus tervisekeskuses 21CC Triatloniklubi treening. Kohal viibis ka tuntud triatleet ja treener Marko Albert. Albert sõnas Delfile, et tema mitte ainult ei näinud seda kõike pealt, vaid aitas poissi elustada. Telefonivestluses Delfiga on kuulda, et triatleet on šokeeritud. „Ju ei olnud abi piisav,“ sõnas ta.

Albert lisas juurde veel niipalju, et poiss ei olnud nende trennist ega ka üksinda veekeskuses. Midagi rohkemat ei soovinud Marko Albert rohkem kommenteerida.

Delfi võttis ühendust ka Keila Tervisekeskuse ujumistreeneri Toni Meijeliga, kes sündmuste ajal majas viibis. Treener viitas politsei soovitusele mitte juhtunut kommenteerida, sama tegi ka Keila Tervisekeskuse juhataja Liina Zibo. Mõlemad ütlesid, et hetkel nemad kommentaare ei jaga ning asjaga tegeleb politsei.

Zibo ütles varem Delfile, et intsident leidis aset eile pärastlõunal tervisekeskuse basseinis. „Kell 13.21 saime info, et laps on vajunud vee alla. Tervisekeskuse töötajad alustasid koheselt esmaabi andmist, tehes seda kuni kiirabi saabumiseni,“ teatas ta.

Tunnistajate sõnutsi oli juhtunu ajal veekeskuses hulgaliselt lapsi, sh toimus laste ujumistrenn. „Inimesed sekkusid väga kiiresti, läksid lapsele appi,“ ütles üks Delfiga rääkinud kohalik elanik.

Allikas. Delfi.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!