Erakorralised uudised
Irina

TÄIENDATUD: Kadunud Irina mõrvas peeti kinni 28.a mees

Täiendus 18.01 kell 20.18

Politseinikud pidasid Tallinnas kinni tapmises kahtlustatava mehe

Täna kella 19 ajal pidasid politseinikud Tallinnas Lasnamäel kinni 28-aastase mehe, keda on alust kahtlustada öösel surnuna leitud Irina tapmises.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo isikuvastaste kuritegude talituse juht Hisko Vares kinnitas, et ligi ööpäev kestnud uurimise tulemusel peeti tapmises kahtlustatav kinni. „Mõistsime üsna pea pärast Irina kadumisteate laekumist, et naine võib olla sattunud kuriteo ohvriks. Politseinikud tegid alates teisipäeva õhtust pingsalt tööd, püstitades uurimisversioone ning tuvastades võimalikku kahtlustatavat. Selleks töötati läbi videokaamerate salvestisi ja koguti infot. Kolmapäeva õhtuks oli meil kogutud piisavalt tõendeid, et tapmises kahtlustada 28-aastast kohalikku meest, kelle me koheselt ka kinni pidasime,“ kirjeldas Vares.

„Uurimine on algusjärgus ja mees ei ole hetkel veel ütlusi andnud, mistõttu on vara rääkida võimalikust motiivist, praeguse info kohaselt ei olnud tegemist siiski juhusliku ohvriga ning teistele inimestele oht puudus,“ ütles Vares.

Irina kadus esmaspäeva õhtul kui ta lõpetas tööpäeva, kuid ei jõudnud pärast seda koju. Lähedased andsid naise kadumisest politseile teada teisipäeva õhtul ning politsei asus koheselt selgitama Irina kadumisega seotud asjaolusid. Politseinikud leidsid Irina surnukeha ja tema auto samal ööl Lasnamäel Narva maantee kõrvalt.

Täiendus 18.01 kell 12.05.

Täna öösel kella kahe paiku leidsid politseinikud otsingute käigus Lasnamäelt Narva maantee kõrval tühermaalt Irina vägivalla tundemärkidega surnukeha.

Kriminaalpolitseinikud töötasid kogu öö – vaatasid läbi videokaamerate salvestised, kogusid sündmuskohalt tõendeid ja suhtlesid naise tuttavatega. Politsei jätkab tööd selle nimel, et selgitada välja, kes kuritöö toime pani ja mis oli tema motiiv.

Politsei palub kaasabi eile Lasnamäel kadunud 54-aastase Irina otsingutel. Irina võib ringi liikuda valge Toyota Yarisega, mille numbrimärk on 250 LNZ.

Viimati nähti Irinat esmaspäeval, 16. jaanuaril kella 18.30 paiku Lasnamäel Paasiku tänaval, kus ta lõpetas tööpäeva. Koju naine ei jõudnud ja sellest ajast ei ole lähedastel õnnestunud temaga kontakti saada. Info naise kadumisest on edastatud kõikidele politseipatrullidele ning praegu kogub politsei infot, et välja selgitada naise võimalikud liikumissuunad ja asukohad.

Irina on 167 cm pikk, tal on pikad tumedat värvi juuksed. Kadumise ajal kandis naine seljas pikka rohelist värvi mantlit ning jalas musta värvi pükse ja saapaid.

Auto millega naine ringi liigub, on väike valget värvi Toyota Yaris, millel on must panoraamkatus. Auto registreerimisnumber on 250 LNZ.

Politsei palub kõigil, kes on Irinat või kirjeldusele vastavat autot näinud, sellest teada anda helistades politsei numbril 5389 3571.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib