Laupäev , 2 märts 2024
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

TÄIENDATUD: Jõhvis sõitis purjus naine ülekäigurajal otsa naisele, kes hukkus õnnetuspaigal

Täiendus kell 13:55

Räägib Jõhvi jaoskonna välijuht Filipp Muzalevski:

Traagiline liiklusõnnetus toimus Jõhvi linnas Puru teel, kus 55-aastane joobes naine juhtis sõidukit Audi ning sõitis reguleerimata ülekäigurajal otsa teed ületanud 72-aastasele naisele, kes hukkus sündmuskohal. Õnnetuse toimumise hetkel oli tee libe ning nähtavus päikse tõttu häiritud. Sõiduki rehvid vastasid nõuetele ja naisel oli juhtimisõigus.

Alkoholijoobes mootorsõiduki juhtimine on äärmiselt ohtlik nii juhile endale kui teistele inimestele. Selline juht on vaja viivitamatult liiklusest kõrvaldada ehk kahtlase sõidustiiliga liiklejast tuleb esimesel võimalusel politseile teada anda. Kahjuks jõudis seekord alkoholijoobes juht liiklusesse ning põhjustas traagilise liiklusõnnetuse, kus inimene kaotas elu.

Oluline on reguleerimata ülekäigurajale lähenedes vähendada sõidukiirust ja veenduda, et jalakäija pole sõiduteel või sinna astumas. Talvistes oludes tuleb valida sobiv sõidukiirus ning arvestada ootamatu libedusega. Samuti tuleb olla valmis selleks, et lumelt peegeldava päikese või hoopis pimeduse tõttu võib nähtavus olla oluliselt häiritud.

Politsei on liiklusõnnetuse asjaolude väljaselgitamiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Kell 11: 50 Häirekeskusele teatati neljapäeval kell 10.39 liiklusõnnetusest Ida-Virumaal Jõhvi linnas, kus esialgsetel andmetel sõitis joobes 55-aastane naine sõidukiga Audi otsa reguleerimata ülekäiguraja läheduses viibinud jalakäijale, kes hukkus sündmuskohal.

Õnnetuse kõik täpsemad asjaolud on selgitamisel.
/UUDIS ON TÄIENDAMISEL/
Loe teisi uudiseid SIIT

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!