Monday , 21 June 2021
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

TÄIENDATUD: Ida-Virumaal hukkus vastu puud sõitnud auto juht

Ida-Virumaal hukkus vastu puud sõitnud auto juht

Õnnetuspaigas töötanud Jõhvi välijuht Reigo Niglas märkis, et Mazdat juhtinud 51-aastane mees oli kurvis masina üle kontrolli kaotanud ning teelt välja vastu puud sõitnud.

„Politsei selgitas, et autot juhtinud mees kasutas nõuetekohaselt turvavööd, kuid avariist eluga pääsemiseks ainuüksi sellest paraku seekord ei piisanud. Sõiduki ulatuslikud kahjustused annavad põhjust järeldada, et sõidukiirus oli võrdlemisi suur. Kokkupõrge puuga purustas sõiduki sisuliselt pilbasteks ning autojuht suri silmapilkselt,“ nentis politsei välijuht.

Mis niivõrd traagiliselt lõppenud avariini võis viia, selgub edasises uurimises, kus ühtlasi viiakse läbi ekspertiis autojuhi kainuse selgitamiseks.

Täna kella 15.30 paiku sai häirekeskus teate raskest avariist Alutaguse vallas Vaikla külas, kust mööduja andis teada, et sõiduauto on vastu puud sõitnud. Juht hukkus.

Politsei ja päästjad selgitasid, et vastu puud sõitnud Mazdas oli vaid selle juht, kes sai paraku sedavõrd raskeid vigastusi, et suri sündmuskohal.

Õnnetuse kõik täpsemad üksikasjad on veel selgitamisel.

Jaga

Vaata ka:

Loosaar Venno.IMG 1800 scaled

Ringkonnakohus jättis Venno Loosaare süüdimõistmise muutmata

Ringkonnakohus jättis Venno Loosaare süüdimõistmise muutmata Tallinna ringkonnakohus jättis esmaspäeval muutmata meelelahutaja ja lasteürituste juhi …

ekre

KOHUS: EKRE peab Indrek Tarandi ees vabandama

KOHUS: EKRE peab Indrek Tarandi ees vabandama Harju maakohus otsustas, et Eesti Konservatiine Rahvaerakond (EKRE) …

elamuste keskus ujula

Veekeskus kaebas valitsuse koroonapiirangute pärast kohtusse

Veekeskus kaebas valitsuse koroonapiirangute pärast kohtusse Tallinnas tegutsev veekeskus Elamus esitas halduskohtusse kaebuse valitsuse korralduste …

aike

Elektrilevi hoiatab kuumalainele järgneva äikese eest

Elektrilevi hoiatab kuumalainele järgneva äikese eest Elektrilevi talituspidevuse juhi Jüri Klaasseni sõnul pole kuumalaine elektrivõrgu …