horoskoop

TÄHEMÄRKIDE PAHUPOOL: Kas sa oled ahne Jäär, jõhkardlik Lõvi või kritiseeriv Neitsi?

JÄÄR

21. märts – 20. aprill

Ahne, agressiivne, vaidlushimuline, jäärapäine, rahutu, tülinoriv, jonnakas ja enesekeskne – sa oled sodiaagimärgi järgi otsekui alaliselt vihane pubekas (vaata näiteks kasvõi seda, millises seisus on su tuba). Sotsiaaltöötajate kõnepruuki kasutades on sul “probleem võimuesindajatega”.

Sa tekitad enda ümber madala sagedusega kergestiärrituvuse aura, mis muudab kõik teised ebalevaks ning võib su vähimagi vaevaga marru ajada.

Oled lausa haiglaslikult sõltuvuses võistlemisest ning pead kõiges alati esimeseks tulema, olgu tegu kasvõi sülitamisvõistlusega. Oled võidu nimel kõigeks valmis – sinu arusaam ausast mängust tähendab vaid seda, et sina peale jääksid.

SÕNN

21. aprill – 21. mai

Ülipositiivsed inimesed võivad sind kutsuda kindlaks, püsivaks ja usaldusväärseks. Kuid selle all mõtlevad nad, et sa oled üle mõistuse igav ning tegutsed vaid siis, kui sind tagant utsitada. Vaprad mehed/naised on pidanud sinu voodis tõeliselt kannatama, sest sina pidasid nende nukrat nuuksumist ihalevaks hingeldamiseks.

Üle kõige meeldib sulle aga koguda asju – olgu siis suhu, söögitaldrikule, pangakontole, voodisse või taskusse. Ükskõik kui palju asju sul ka poleks, tahad sa alati asju juurde ning tunned vimma teiste vastu, kellel on samuti asju ning võib-olla isegi rohkem asju kui sinul.


KAKSIKUD

22. mai – 21. juuni

Sinu näilise siiruse taga peitub südametu ja kalk keelepeksja, kes teisi taga räägib ning salaja infot kogub, et võiks hiljem sellega kellelegi külma teha või ise vaenu ässitamisest rahuldust saada.

Sa oled valmis kõikvõimalikeks alatusteks ning võimeline ära õppima ka kõige keerulisemad petuskeemid. Oled ehtne kelm, kes valmis leskedelt nende kogutud pensioni röövima ja lastelt kommi ära võtma, endal ülbe irve näol.

Oled alalise keskeakriisi küüsis, rahulolematu ja enesekeskne inimene, kes kardab teistega suhteid luua, keeldub täiskasvanuks saamast ning kannab ka 45-aastasena nokamütsi tagurpidi peas.

Oled küll suhtlusaldis ega suuda elada ilma imetlejate hordideta, aga sinu jaoks on “suhe” ja “püsiv” kaks täiesti seosetut mõistet.

VÄHK

22. juuni – 22. juuli

Tusane, tujukas, virisev, käre, tige, riukalik ja pahur. Ei, need pole alternatiivsed nimed Lumivalgekese seitsme pöialpoisi jaoks, vaid kokkuvõte sind enim iseloomustavatest omadustest.

Sa ei usalda elu ja sul puudub usk tulevikku. Sulle meeldib kõigi ja kõige kohta viriseda ning oled lausa sõltuvuses sellest meeldivast tundest, mis valdab sind siis, kui mõni su hea sõber milleski põrub.

Kui keegi sulle silma hakkab, on sinu strateegiaks teise tuppa minna ning väga ilmekalt teda eirata, nii et tema ise sind jahtima hakkaks. Sedasi ei saa keegi sind parastada, kui asjast midagi välja ei tule.

Võid kellegagi end samastada vaid siis, kui tunned, et sind vajatakse.


LÕVI

23. juuli – 23. august

Lõvid on kuningad ja kuningannad – kuid oma möirgavas lõvisüdames tead sa tegelikult, et oled ülbe, ennasttäis, sallimatu ja enesekeskne jõhkard. Sa lihtsalt vajad kõigilt alalist imetlust. Eeldad, et kogu maailm keerleb sinu ümber, ja kui asjad sinu tahtmist mööda ei lähe, on su esimeseks käiguks kohe tusatsema hakata.

Selle asemel et teistega ühist keelt leida, suhtuvad Lõvid neisse üleolevalt ja loovad liite, et endale järgijaid juurde võita. Sul pole suhtlusvõrku vajagi – igal peol oled sa alati toimuva keskpunktis, kas siis sarmi ja iluga teisi võludes või lausa teatraalselt millegi üle raevutsedes, nii et igal juhul ei jää sa kellelgi märkamata.

Eelistad luua liite inimestega, kes jätaksid sinust parema mulje – võimsate, tähtsate, mõjusate või jõukatega.


NEITSI

24. august – 22. september

Negatiivse suhtumisega südametu tusatseja, kes norib iga vähima pisiasja üle ega teegi tegelikult muud kui vaid kurdab ja kritiseerib. Veedad palju aega üksi ja oma tervise pärast muretsedes – võib-olla seetõttu, et keegi ei taha sinuga rääkida.

Oled endaga ise meeletult rahul, aga suhtud teistesse jõhkra kriitikaga. Sinu suurimaks patuks on edevus.

Sõpru, kallimat ja lähedasi pead sa eeskätt poksikotiks – kellekski, kes vastu hakkamata paigal seisab, kuni sina ründad teda kriitika paremhaakidega, õelate lõuahaakidega ning salvavate vasaksirgetega, millele järgneb üldiste alandavate kommentaaride tulv.

Lased end kergesti petta igasugustel uutel liikumistel, gurudel ja moehullustel.

KAALUD

23. september – 23. oktoober

Edevus, tujukus, jõudeelu, ekstreemsused, rumalused, kapriisid ja järjekindlusetus. See kõik iseloomustab Kaalude olemust. Kui saad lõpuks soovitu kätte, siis sa ühtäkki seda enam ei taha.

See kordub kogu aeg – ent tuulepea jääb tuulepeaks ja õppust sa ei võta. Kuid tegelikult pole sa mingi armas ja abitu nunnuke, kuigi tahad meile sellist muljet jätta, eks?

Sulle meeldib see võimutunne, mis vallandub, kui sa oma kindaga varjatud raudset rusikat pigistad.

Esmapilgul paistad sa olevat provokatiivne ja seksihimuline. Sa meelitad teisi ning flirdid, ameled ja suudled nendega, heites oma saagile tähendust täis pilke.

Kuid sa ei tee seda talitsematu kiima pärast, sest see jätaks mulje, nagu ei suudaks sa end ohjeldada. Tõtt-öelda on sinu eesmärgiks raha, sportauto või kallis käekell. Kasutad eesmärkide saavutamiseks seksi, sest see on parem lahendus kui tööd teha, mitte seepärast, nagu sa ei suudaks end tagasi hoida.


SKORPION

24. oktoober – 22. november

Võimuhull, pöörane, halastamatu, intensiivne, sünge, seksikas sadist ja maiasmokk – Skorpionite hämaram pool on teistega võrreldes eriti hämar. Tegu on lausa teisest dimensioonist pärit hingehävitava pimedusega, mille puhul sõnadest “kurjus” ja “salasepitseja” lihtsalt ei piisa. Pole ühtegi pattu ega kõlvatust, mida sa poleks valmis kaaluma.

Sinu surmapatt on iha – olgu see iha siis võimu, raha, staatuse või kättemaksu järele.

Skorpionitel on väga ligitõmbav seksuaalsus. Sa armastad seksi – ja kuhjaga. Ükskõik kus ja millal, hetero või homo või midagi tõeliselt perversset – sest sa tead, et seksis peitub vägi.

AMBUR

23. november – 21. detsember

Sa võid küll olla tormakas, jäme, lärmakas ja kannatamatu, aga sa pole sugugi rumal ning tead väga hästi, et peaksid näole manama kahetseva ilme, kui sind tabatakse seismas kuriteopaigal või tühjaks tehtud seifi kõrval.

Sina oled sodiaagi mõistes arutu huligaan, kes alati valmis mis tahes riskantseks, vägivaldseks ja mõttetuks ettevõtmiseks.

Sinu valitsevateks iseloomujoonteks on iha, ahnus ja saamahimu, sest sa ei suuda vastu panna enese rahuldamisele ja äärmuste jahtimisele.

Kui asi puudutab armatsemist, ei taipa sa, et kirg on higistamisest tähtsam.

KALJUKITS

22. detsember – 20. jaanuar

Kiuslik, kitsi, väiklane, halastamatu – sul on piisavalt jaksu ja vaibumatut järjekindlust, et oma tahtmist teistele peale suruda, kuni kogu maailm sinu pilli järgi tantsib, sest oled neilt röövinud elutahte.

Oled valmis absoluutselt kõigeks, et säilitada oma sotsiaalne staatus. Eelistaksid ka oma halastamatut ambitsioonikust teiste eest varjata, et nad sinu tõelist plaani ei märkaks ega seda mingil moel tõkestaks.

Sa ei huvitu sõprade leidmisest, sest nad ei hinda sinu abi tõeliselt, olgugi et neil on seda vaja, sest sinu meetodid on nende omadest palju tõhusamad.

VEEVALAJA

21. jaanuar – 18. veebruar

Oled külm, omaette hoidev ja ekstsentriline erak, kellel on perverssed hobid ja kelle süda ümbritseb jää. Sa ei püüa oma varjupoolt saladuses hoida, sest omaenda väikesesse maailma kapseldununa ei taju sa oma sõnade ja tegude tagajärgi.

Tegelikult polegi sa midagi enamat kui tegevusetu vaatleja, kes pole kunagi enda teada spontaanselt reageerinud ühelegi elukogemusele. Oled tujukas ja pahur, olgugi et palju kasulikum oleks olla võluv ja koostööaldis, ning suhtud tõrjuvalt isegi omaenda pereliikmetesse.

Sa ei lase ihal end jalust pühkida, vaid oled pigem veidrik, kes manipuleerib oma kallimatega, kuni nad ise halvasti käituvad, et võiksid nad ilma süüd tundmata kõrvale heita. Sa ei tee endistest kallimatest väljagi, kui neid kohtama juhtud, eriti siis, kui neil on pisarad silmis.

KALAD

20. veebruar – 20. märts

Võid küll eitada oma varjupoole olemasolu, aga tegelikult oled sa libekeelne, manipuleeriv ja ebausaldusväärne enesepetja – ning selle imelise koosluse krooniks on sõltuvus kõige sentimentaalse järele ning ennasthävitav käitumine.

Sa kulged sihitult ringi, nähes välja abitu ja trööstituna. Kuid tegelikult on asi risti vastupidi. Sa nimelt tead, kui hinnaline manipuleerimisvahend on märtri mängimine. Kuna su tähelepanuvõime on peaaegu olematu ning sa ei ole huvitatud olemasolevate suhete kallal vaeva nägemisest, oled sa pidevalt uue parima sõbra otsinguil. Võtad sihikule heidikud, sest nad täidavad su haiglaslikku vajadust tingimusteta kiindumuse järele.

Allikas: Thesun.co.uk

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja