Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
dieet

Tahad kaalust alla võtta? Sel juhul pead lõunapausi ajal tegema olulise muudatuse.

Ehkki majanduslikus mõttes on hea idee võtta toitu tööle kaasa, sest tihtipeale on kodus ise valmistatud toit kõvasti odavam ja ka tervislikum, kui kohvikust ostetud söök, siis toidu kaasa võtmine tööle ei ole alati just kõige figuurisõbralikum. Miks?

Sest kui sa võtad söögi tööle kaasa, liigutad sa ennast päeva jooksul veelgi vähem, kui siis, kui sa ei võtaks toitu kaasa ja oleksid sunnitud seda kusagilt ostma minema.
Mõtle nüüd ise — kaheksa tundi laua taga istumist, ehk oled tulnud autoga tööle ja lähed ka autoga koju, õhtuti ei viitsi alati trenni minna… Kui mitu päeva on nädalas, kus sa peaaegu ennast ei liigutagi? See ei ole ju kuidagi kasulik.

 

Loe ka:  TATRADIEET – lihtsus ja tõhusus. 10 kilogrammi alla 7 päevaga!

Küll aga soovitame me sul lõunapausi ajal õues käia. Tee kiirkõndi kasvõi 20-30 minutit. See on kasulik figuurile ja lisaks füüsilisele tervisele mõjub see suurepäraselt ka vaimsele tervisele. Mõnusa jalutuskäigu ajal saad sa oma pea mõneks hetkeks töömõtetest puhtaks ja tagasi tööle jõudes on su pea värske ning uued head mõtted tulevad senisest palju suurema hooga.

 

Loe pikemalt:Delfi.ee

Vaata ka:

Lumesahk

Transpordiamet hoiatab: lumi ja lörts on muutnud teeolud väga keeruliseks

Jätkuvalt talvised ilmaolud on kaasa toonud intensiivse lume- ja lörtsisaju. Talvised teeolud valitsevad hetkel peamiselt

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

error: Sisu on kaitstud!