Erakorralised uudised
Steve

TAAS LEITUD: Politsei otsib TAAS 16-aastast Stevet

Täiendus 1.09.2023

Anname teada, et Steve on leitud. Noormehega on kõik korras ja ta on koolis tagasi.

23.08.2023

Politsei otsib 16-aastast Stevet

Politsei palub kaasabi selgitamaks 16-aastase Steve asukohta, kes lahkus augusti alguses Maarjamaa Hariduskolleegiumist planeeritud kodukülastusele Võrumaal. Alates 13. augustist pole noormees koju ega kooli naasnud.  

Augustikuu alguses lubati noormees Maarjamaa Hariduskolleegiumist kodukülastusele Võrumaal, kus elab tema pere. 13. augustist alates pole Steve enam kodus viibinud ja ka kooli tagasi ei ole ta naasnud. Politsei on kontrollinud noormehe võimalikke asukohti, kuid seni tema asukohta tuvastada ei ole õnnestunud. Lähedaste sõnul võib nooruk koos sõpradega liikuda nii Tartu kui Võru kandis.

Steve on umbes 180cm pikk, tugevama kehaehitusega ning tumedate juustega.

Politsei palub kõigil, kes on Stevet näinud või kel on infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Täiendus 16.06.23 kella 15.40

Anname teada, et Steve on üles leitud. 

Politsei palub kaasabi selgitamaks 16-aastase Steve asukohta, kes ei naasnud peale kodukülastust Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskusesse.

 

Politseile laekus teade, et Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskusesse ei ole tagasi pöördunud 16-aastane Steve, kes veetis möödunud nädala lõpu oma kodus. Nooruk pidi olema õppekeskuses tagasi esmaspäeva, 12. juuni hommikuks, aga pole sinna naasnud. Lähedaste sõnul võib nooruk koos sõpradega liikuda nii Tartu kui ka Võru kandis.

 

Steve on umbes 180cm pikk, tugevama kehaehitusega ning tumedate juustega.

 

Politsei palub kõigil, kes on Stevet näinud või kel on infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

16.06.2023  LEITUD Politsei palub kaasabi selgitamaks 16-aastase Steve asukohta, kes ei naasnud peale kodukülastust Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskusesse.

Politseile laekus teade, et eilse päeva jooksul ei pöördunud Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskusesse tagasi 16-aastane Steve, kes veetis möödunud nädala lõpu oma kodus. Pühapäeval lahkus nooruk oma kodust ning pidanuks õhtuks naasma õppekeskusesse. Sinna noormees aga seni naasnud ei ole. Lähedaste sõnul võib nooruk koos sõpradega liikuda nii Tartu, Põlva kui ka Võru kandis.

Steve on umbes 180cm pikk, tugevama kehaehitusega ning tumedate juustega.

Politsei palub kõigil, kes on Stevet kuskil näinud, sellest häirekeskuse numbril 112 teada anda.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal