Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 04 at 16.46.59

T1 kaubanduskeskuse 65-miljonine oksjon kukkus läbi

T1 Mall Of Tallinn kaubanduskeskuse teisel oksjonil, kus keskus oli müügis alghinnaga 65 miljonit eurot, ei leitud keskusele taas ostjat; ka esimene oksjon alghinnaga 85 miljonit eurot kukkus läbi, vahendab BNS.

Kaubanduskeskuse oksjonile registreerus tähtajaks neli ettevõtet, kuid 4. novembril lõppenud oksjonil pakkumisi ei tehtud, teatasid pankrotihaldurid Kristo Teder ja Indrek Lepsoo.

Pankrotihaldurid ei saa oksjonile registreerunud ettevõtteid avaldada. Teder ja Lepsoo kuulutavad oksjoni kolmanda vooru välja eeldatavasti järgmisel nädalal. Pankrotihaldurite eesmärk on leida keskusele ostja nii kiiresti kui võimalik.

Teder ja Lepsoo müüvad pankrotis AS-ile Tallinna Moekombinaat kuuluva Peterburi tee 2 kinnistu koos sellel tegutseva T1 Mall Of Tallinn kaubanduskeskusega.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!