Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
man g5733f1781 640

Suur koroonapettus!

Vene väljaanne The Insider paljastas suurejoonelise pettuse Vene koroonaravimitega. Nimelt selgus, et kodumaise toodanguna välja reklaamitud koroonaravimid Avifavir ja Koronavir on tegelikult Hiinas toodetud ja neist pole mingit abi.

Venemaal on neid ravimeid nimetatud revolutsiooniks meditsiinis ja võrreldud penitsilliini leiutamisega. Ravimite peale on sõlmitud riiklikud tellimused summas üle 10 miljardi rubla (121 miljonit eurot).

The Insider aga selgitas välja, et Vene ravimifirmad on need ravimid ostnud tegelikkuses tühiste summade Hiina tootjatelt läbi Alibaba veebimüügi keskkonna. Mingeid tõendeid ravimite efektiivsuse kohta siiani pole.

Lisaks on ravimid mürgised ja ohtlikud ning võivad põhjustada närvisüsteemi häireid. Kauplemine nende mürgiste preparaatidega on toonud ravimifirmadele juba miljardeid rublasid tulu.

Allikas. Eestinen.fi

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!