Erakorralised uudised
marek kalmus

Suri Kulturist Marek Kalmus

Täna, 14. oktoobril 2023 suri 52-aastaselt tuntud eratreener ja endine kulturist Marek Kalmus. Tema surma põhjuseks oli raske haigus, millega ta oli juba mõnda aega võidelnud.

Mareki pere teatas Facebookis, et ta oli tugev ja vapralt võidelnud, kuid lõpuks väsis pikast pingutusest. Nad lisasid, et Marek elas oma elu moto järgi “ära iial anna alla, ära peatu” ja soovitaks seda kõigile ka praegu.

Marek Kalmus oli tuntud oma pühendumuse ja töökuse poolest. Ta oli edukas kulturist, kes võitis mitmeid tiitleid nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Pärast sportlaskarjääri lõppu asus ta tööle eratreenerina ja aitas paljudel inimestel saavutada oma tervise- ja fitnessi eesmärke.

Mareki surm on kaotus Eesti spordi- ja fitnessikogukonnale. Ta oli eeskujuks paljudele ja tema mälestus jääb elama.

Facebook: Inna-Inga Kalmus

Head Marek i sõbrad ja toetajad

Meie kallis Marek lahkus tänasel tuulisel ööl meie seast. Ta oli tugev, võitles vapralt ja uskus viimse hetkeni, et tuleb sellest kõigest võitjana välja. Kuid temagi oli siiski inimene ja väsis viimaks pikast pingutusest.

“Never give up, never stop”, ära iial anna alla, ära peatu – selle mõtte järgi elas Marek oma elu. Seda soovitaks ta kõigile ka praegu.

Aitäh kõigile, kes mõtetes ja soovides tema ning meiega olnud.

Mareki pere

————-

Marek Kalmus

9.02.1971-14.10.2023

Vaata ka:

Koerte katk

Uus seadue kava: 2025.a sündivaid koeri ei tohi ketis pidada

VTK käsitleb loomakaitseseaduse muudatust, mis keelustab koerte alalise ketispidamise. Et mitte seada ohtu tänaseid ketikoeri

nastya dulhiier 1oo PSe024s unsplash

Horoskoobi hädaolukord: kuidas ellu jääda, kui sinu tähtkuju võtaks maailma üle (vihje: hoia šokolaadi ja huumorimeelt varuks!)

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäär on see sõber, kes saabub peole nagu tornaado,