Erakorralised uudised
15191605t1h576e

SÜDAMESÕBRANNAD: Prouad Selma ja Aune äkitselt saabunud tuntusest: meil on nii hea meel, et saame nüüd surmatunnini naerda

Õigel ajal õiges kohas viibimine tõi kahele Tallinna prouale üle-eestilise tuntuse. «Ringvaade» vestles proua Selma ja Aunega pikemalt ning uuris, mis on nende elus oluline.  

Reede õhtul said televaatajad ETV saates «Ringvaade» näha Selmat ja Aunet, kes olid esimest korda eetris esmaspäeval, kui reporter nad Tammsaare pargis jalutamast tabas ja nende arvamust valimistulemuste kohta uuris. «Natuke pettunud. Oleks võinud ikka mõned parteid tugevamalt esile tulla,» iseloomustas Selma seekordseid valimisi. Valitsus tuleks proua sõnul aga moodustada kindlasti mõne tugeva eestimeelse erakonnaga.   

93-aastane Selma ja 82-aastane Aune on südamesõbrannad. Esmaspäeval, kui nad Tammsaare pargis jalutasid, olid nad just tulnud vanalinnast näituselt ja imetlesid, et linn on valimisjärgsel päeval nii tühi. «Lihtsalt jalutasime ja rääkisime, tahtsime Gustavisse minna. Ja siis tulite teie,» ütles Aune reporter Kaidor Kaharile. Selma kuulis oma lähedastelt, et ta televiisoris oli. «Pereliikmed naersid, et meil on nüüd filmidiiva majas,» räägib Selma. «Sa oled tagaotsitav,» ütlesid Aune tuttavad talle järgmisel päeval pärast saadet ja kui Aune oma sotsiaalmeediakonto avas, läks tal seal tunde, et kõigile vastata. See, et nad oma mõtteavaldusega nii tuntuks said, on prouade jaoks üllatav, ent toob neile naeratuse näole. «Meil on nii hea meel, et nüüd saame surmatunnini naerda.»

loe edasi siit

elu24.postimees.ee

Mariupolis üllatusvisiidil

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib su armastusel olla eriline sügavus ja intensiivsus.

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Reede 12 aprill 2024

Täna on eriline päev, täis armastuse ja valguse energiat. Inglid kutsuvad teid üles avama oma

error: Sisu on kaitstud!