Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
suitsetamine

STOPPTOOBER KUTSUB SUITSETAMISEST LOOBUMA

StoppToober on rahvusvaheline kampaania, mis kutsub inimesi loobuma suitsetamisest. Kampaania toimub igal aastal oktoobris ja selle eesmärk on aidata inimestel suitsetamisest loobuda ja suitsetamisest tingitud kahjudest hoiduda.

Suitsetamisest loobumine on parim asi, mida suitsetaja oma tervise heaks teha saab. Suitsetamine põhjustab paljusid terviseprobleeme, sealhulgas vähki, südame-veresoonkonna haigusi, kopsuhaigusi ja diabeeti. Suitsetamine on ka peamine surmapõhjus maailmas.

StoppToober pakub suitsetajatele tuge ja ressursse, mis aitavad neil suitsetamisest loobuda. Kampaania veebilehel on saadaval teavet suitsetamisest loobumise kohta, sealhulgas nõuandeid, kuidas suitsetamisest loobuda ja kuidas toime tulla suitsetamisest loobumisega kaasnevate väljakutsetega.

Kui sa suitsetad, siis on StoppToober sinu võimalus loobuda. Kampaanias osalemine võib aidata sul leida vajalikku motivatsiooni ja tuge, et suitsetamisest loobuda ja oma tervist parandada.

Siin on mõned näpunäited suitsetamisest loobumiseks:

  • Sea endale selge eesmärk. Miks sa tahad suitsetamisest loobuda? Kui sul on selge eesmärk, siis on sul lihtsam motivatsiooni leida.
  • Valmista end ette väljakutseteks. Suitsetamisest loobumine ei ole lihtne, kuid see on kindlasti võimalik. Ole valmis väljakutseteks ja leia viise, kuidas nendega toime tulla.
  • Leia toetust. Suitsetamisest loobumine on lihtsam, kui sul on toetust. Rääkige oma sõpradele ja perele, et sa suitsetamisest loobud. Nad saavad sind aidata ja toetada.

Kui sa vajad abi suitsetamisest loobumiseks, siis pöördu arsti või suitsetamisest loobumise nõustaja poole. Nad saavad sulle pakkuda tuge ja ressursse, mis aitavad sul suitsetamisest loobuda.

StoppToober on sinu võimalus elada tervemat ja õnnelikumat elu. Kui sa oled valmis suitsetamisest loobuma, siis anna endale võimalus ja osale StoppTooberis.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!