Wednesday , 26 January 2022
Lehis Katrina th

“Spordiaasta tähed 2021” galal nimetati aasta naissportlaseks epeevehkleja Katrina Lehis.

Meeldib
Katrina LehisKatrina Lehis Autor/allikas: Ken Mürk/ERR
“Spordiaasta tähed 2021” galal nimetati aasta naissportlaseks epeevehkleja Katrina Lehis.

27-aastane Lehis võitis Tokyo olümpiamängudel individuaalvõistlusel pronksmedali ja aitas Eesti naiskonna olümpiakullani.

“Mul on väga suur au seista siin, arvestades, kui tugevad olid nominendid minu kõrval,” sõnas Lehis auhinnakõnes. “Kui su enda riigi inimesed saadavad sulle videoid ja pilte sellest, kuidas nad nutavad, löövad klaase kokku ja on isegi tee kõrvale auto seisma jätnud, sest emotsioon on nii võimas, tekib tahtmine kohe rajale tagasi minna. Suur-suur tänu kõigile Eesti inimestele, kes meile on kaasa elanud ja meid toetanud. See on ülivõimas emotsioon, mida teie meile tagasi annate ja see on väärt seda, mille nimel me iga päev tööd teeme.”

“Mul on olnud väga suur rõõm kohtuda väga erinevate inimestega erinevatest valdkondadest. Tänan kõiki oma toetajaid,” jätkas kahekordne olümpiamedalist. “Mina olen rajal üksinda, aga minu selja taga on väga palju inimesi, kes igapäevaselt või väga tihti teevad minu jaoks väga palju asju. Nikolai [Novosjolov]: ma ei tea, kuidas su närvid minuga tihtipeale vastu peavad, aga loodan, et peavad veel aastaid! Indrek [Madar]: aitäh sulle! Ma ei tea, kust sa selle energia võtad, aga see on uskumatu, mida sa oled minu heaks teinud.”

Allikas. Err.ee

Jaga

Vaata ka:

suusarada

OLULINE: Täna 10.01.2022 alustavad suusatreenerid üle Eesti tasuta suusatundidega

Täna algab Eesti Suusaliidu kampaania „100 suusatundi”, mille käigus annavad Eesti parimad suusatreenerid kõigis maakondades …

Kelly Sildaru 1024x728 1

Kelly Sildaru võitis Ameerika Ühendriikides Mammoth Mountainis toimunud freestyle suusatamise MK-etapil naiste pargisõidu.

Kelly Sildaru kogus esimesel laskumisel 93,75 punkti, mis oli pisut rohkem kui peakonkurendist hiinlannal Eileen …

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Suri teenekas käsipallitegelane Aadu Kaasik.

Aadu Kaasik lahkus meie seast 5. jaanuaril 84-aastasena. Käsipallilegendiga on võimalik hüvasti jätta 13. jaanuaril …

candles g6b8e1541a 640

Eesti karatesporti on tabanud valus kaotus. 67. eluaastal lahkus meie hulgast Eesti karatespordi veteran ja entusiast Olav Kivirand

Eesti karatesporti on tabanud valus kaotus – 67. eluaastal lahkus meie hulgast Eesti karatespordi veteran …