2.2 C
Tallinn
Pühapäev 2. aprill 2023
UudisedSoomes kukkus 20.a naine rõdult alla ja sai surma

Soomes kukkus 20.a naine rõdult alla ja sai surma

Vantaal Tikkurilas suri eelmisel nädalal kortermaja rõdult alla kukkunud ligi 20-aastane naine. Vähemalt üks pealtnägija oli naise saatusliku kukkumise tunnistajaks. Politsei on pealtnägijat tunnistajana küsitlenud.

See inimene on näinud naist kukkumas, aga me ei räägi lähemalt, kus ta seda nägi. Pealtnägija on üle kuulatud tunnistajana, ütles Ida-Uusimaa politseijaoskonna inspektor Paavo Ritari.

Kahekümnendates eluaastates naise surma põhjustanud õnnetus juhtus ööl vastu neljapäeva, 2. märtsi kella kahe paiku öösel. Naine kukkus kortermaja seitsmenda korruse rõdult alla. Kiirabi tunnistas naise surnuks kohapeal, vahendab MTV.

Politsei uurib juhtumit kui surma põhjuste uurimist. Vähemalt seni ei kahtlustata juhtunus kuritegu. Politsei viib juurdlust läbi koos õnnetuste uurimiskeskuse ning ohutus- ja kemikaaliametiga TUKES.

Rõdul, millelt naine alla kukkus, on metallpiire ja selle all klaas. Naine kukkus läbi klaasi metallpiirdest allapool.

TUKES teeb nüüd asja kohta uurimistööd ning arvutab ja katsetab, kas kõnealune piire oli õiget tüüpi ja millele selline klaaspiire peab vastu pidama. Seda stiili klaaspiirdeid on Soomes palju, nii et asja uuritakse põhjalikult, ütleb Ritari.

Naise rõdult alla kukkumise kohta politsei rohkem infot ei avalda.

Alliaks. Eestinne.fi

Veel artikleid