Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
putin mariupol

Soomes avaldati eksklusiivne koduvideo Putinist 90ndate alguses. Video

Koduvideo paljastab harukordse hetke Vladimir Putini noorusaastatest, kui ta 1990ndate aastate alguses, Nõukogude Liidu lagunedes, Soome luksusvillas vaba aega veetis. Erinevalt tema praegusest avalikust imidžist kandis ta lühikeste varrukatega heledat särki ja Adidase dressipükse ning näitas vabamat ja argisemat külge.

Kuigi videos on Putin vabalt riietunud, mängides pingpongi ja nautides pidulikku õhtusööki, säilitab ta oma väljapeetud oleku. See kontrastib oluliselt sellega, kuidas teda on kujutatud presidendina.

Venemaa ekspert ja Briti ajalehe The Guardian endine Moskva korrespondent, Luke Harding, märgib, et Putini varasem välimus ja käitumine olid tunduvalt tagasihoidlikumad kui hilisem avalik persona.

Koduvideo pärineb Soomest, täpsemalt Torsö saarelt Raaseporis, ja seda filmis Soome ettevõte Thomesto Group, mis seoses puidu impordiga Venemaalt tihti Venemaa otsustajatega koostööd tegi.

Putin, tuntud oma privaatsuse eelistuste poolest, ei tundnud kaamerat ega paistnud selle ees ebamugavalt. Kuigi ta hoidus emotsioonide näitamisest, näib ta mõnes olukorras nördinud.

Video peegeldab Putini keerukust, kes on kujundanud endast ülemaailmse liidri kuvandi, kuid omab ka inimlikke ja argiseid hetki. Yle ei avalda video allikat, sest Putini reaktsioon võib olla ettearvamatu.

Videos kujutatud hetked pakuvad unikaalseid pilguheitu ajajärku, kui Nõukogude Liidu lagunemise kaootiline atmosfäär põimus inimeste igapäevaeluga. Eriti märgiline on moment, kus Putin arutleb võimaliku massilise venelaste väljarände üle Soome.

See video on eriline pilguheit mehe tagasihoidlikumasse minevikku, enne kui ta tõusis Venemaa juhiks, ja pakub harukordset võimalust näha, kuidas suurriigi liider kord vabalt ja argiselt käitus.

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!