Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
tiktok
kuvatömmis TikTok

Maailmas lööb laineid uus soengutrend, milleks on Skandinaavia juuksepiir

Maailma moelavasid ja sotsiaalmeedia platvorme raputab uus juuksetrend nimega Skandinaavia juuksepiir. Kuigi trend on kiiresti populaarsust kogunud, on sellega seoses palju küsimusi ja vastukajasid.

Mis on Skandinaavia juuksepiir? See on juuste stiil, kus näo ümbruses paiknevad õrnad beebijuuksed on valgendatud, andes neile pleegitatud ilme. Väljaanded nagu Insider ja Allure on juba trendi esile tõstnud.

Märksõnaga “Scandinavian hairline” TikTokis postitatud videod on kogunud üle 152 miljoni vaatamise. Kuigi mõned on vaimustuses, on teised skeptilised, küsides, kas see trend ikka rõhutab ilu või muudab inimest vanemaks.

Juuksepiiri saavutamiseks soovitatakse juukseid blondeerida ning lõppetapil keskenduda eriti beebijuuksedele, mille tulemusena peaksid nägu raamivad heledad juuksed andma põhjamaise sära. Paljude jaoks meenutab see klassikalist põhjamaist blondi.

TikToki kasutaja Monika Klinaviciute jagas videot, kuidas ta lasi endale salongis Skandinaavia juuksepiiri teha. 20 miljonit vaatamist hiljem on kommentaariumis arutelu selle üle, mida trend tegelikult tähendab ja kuidas seda hooldada.

Monika video kommentaaridest paistab, et mõned inimesed leiavad, et pleegitatud beebijuuksed võivad mõjuda hallikatena, vanandades kandjat. Lisaks on muret väljendatud pleegitamise mõju pärast õrnadele juustele.

Insiderile antud intervjuus rõhutas juuksur Sam, kuidas sellise stiili säilitamine vajab erilist hoolt, eriti kui juuksed on loomulikult tumedad. TikToki kasutaja Amelia Liana, kes proovis trendi järele teha, avastas, et see ei pruugi kõigile sobida, eriti kui juuste ja beebijuuksed pole piisavalt kontrastsed.

Lõppkokkuvõttes on Skandinaavia juuksepiir kindlasti trend, mida jälgida, kuid nagu kõik moevoolud, tuleb igaühel leida, kas see sobib tema isikliku stiili ja füüsiliste omadustega.

@monika_mua_

Scandinavian Hairline trend 👀 had to give this a go hehe @Denise Phillips @Megan Mc Keown Hair nailed it 🥵 #scandinavianhairline #scandihair #blondehair #trendinghairstyle #hairtransformation

♬ Just A Girl – No Doubt

@amelia.liana

Scandinavium hairline trend brunette edition #scandinavianhairline #scandihairline #scandihair #trendinghairstyle #hairtransformation #brunettetoblonde

♬ original sound – Amelia Liana

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!