Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
christopher campbell h9Rx3zOYZws unsplash

Sõnum Valguse sõdalastele: Kui massisagedus südamevalu, meeleheite või viha tõttu väheneb, peab meie oma tõusma.

Kui massisagedus südamevalu, meeleheite või viha tõttu väheneb, peab meie oma tõusma. Sina oled see Valguse kiir, mis peab aitama sellel madalal sagedusel tõusta kõrgemale. Sa pead olema selle jaoks valmis. Aita tõsta läbi oma sisemise vibratsiooni Maal.

Hoidke oma sagedust kõrgel, ärge langege vaidlustesse, ärge vaadake asju, mis viivad teadlikult teie sageduse alla, ärge minge kaasa teemadega, mis teid sisemiselt või väliselt trigerdavad. Suuna kogu oma taeadvus, tajud, tegevus sellele, mis aitab sul oma sagedust ja vibratsiooni hoida kõrgel.

On teatud hinged, kes on saadetud spetsiaalselt selle jaoks sinu teekonnale hetkel, kes ei ole maatriksit ületanud. Nad ei saa toimuvast aru, ei näe läbi kihtide, läbi mille sina näed ning need inimesed ja hinged võivad praegu töötada sinu elus selle nimel, et sind alla tõmmata, madalasse vibratsiooni. Meie keskel on hingesid ja inimesi, kes on pimeduse energias, tumedad (madalas energias) hinged, keda iga kõrgem sagedus, valgus ja vibratsioon lausa ärritab. Nad on justkui allergilised selle suhtes ning see viib neid endast välja ja loob nende jaoks konfiktsed emotsioonid pinnale, läbi mille nad alateadlikult toituvad meie energiast. Nad tekitavad tühja kohapealt ülesse konfliktid, mis hakkavad meid alla tõmbama. Nad seisavad loori taga ja nad ootavad meie kukkumist. Praegu saadetakse neid teadlikult meie teele ette, et me ei saaks hoida vibratsioone kõrgel. See on üks meie nõrgestamise samme.

KUID, ma tuletan meelde, et meie lahing on juba võidetud, protsessid käivad inimkonna valgustumise suunas. See on palju palju suurem, kui inimkond seda praegu näha ja teadvusada endale suudab.

Tegemist on kollektiivse rünnakuga valguse sageduste suunas. Oluline on, et igaüks teist hoiaks oma sagedust kõrgel ja saadaksite kõigile armastust ja valgust, ka siis, kui sulle tundub ebaõige kellelegi armastust ja valgust saata.

Valgust ja armastust,
Ruth

 

Ruth tegemistele saad pilku peale visata siin: Ruth facebook

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!