Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Elmar Vaher 2021. aasta Arvamusfestivalil

Sõbrale pensioni skeemitamine võib politseijuhi enda pensionist ilma jätta

Kuritegude ühisest lahendamisest alguse saanud aastakümnetepikkune südamesõprus ja soov tagada maksuameti praegusele tippametnikule Eerik Heldnale igakuine ligi 500eurone pensionilisa tõi politseijuht Elmar Vaherile kaela kriminaaluurimise ja võib ta ilma jätta ligi 63 000eurosest aastapensionist.

Miks politseijuht Elmar Vaher võib kaotada talle juunikuust terendanud igakuise priske eripensioni? Sest politseiseadus ütleb nii – peadirektori pensioni suurus on alates tema teise täieliku ametiaja lõppemise päevast 75 protsenti tema selle hetke ametipalgast.

Vaheril jäi teise ametiaja lõppemiseni napid kaks kuud. Ta pidi erru suunduma mais. See andnuks politseijuhina üle 7000eurost palka saanud Vaherile õiguse juba juunis 5250eurosele eripensionile ja nii elu lõpuni.

loe edasi siit

ohtuleht.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!