Thursday , 21 October 2021
salad gd47bbe3a8 640

Sinu iseloom taldrikus

Aforism „ütle mulle, mida sa sööd, ja mina ütlen, kes sa oled“ pole sugugi naljahammaste väljamõeldis. Psühholoogid nõustuvad tõigaga, et gastronoomilised eelistused jutustavad su iseloomust ja temperamendist nii mõndagi. Laias laastus järgmist.

Lihasööja
Armastad mahlast biifsteeki, ahjupraade, naturaalseid vorste, kotlette ja nende igat masti „sugulasi“.
Iseloom: impulsiivne, vahetu, tarmukas ja tormakas. Sul on alati sada plaani, millest suur osa on tavaliselt teostamatud. Üldiselt oled ebastabiilne kõiges. Võid teha edukat karjääri või sõlmida õnneliku abielu, aga samas kõik hetkega tuulde lasta. See kõik ei heiduta sind aga sugugi, sest oled optimist, kelle pilk alati lootusrikkalt tulevikku suunatud.

Ihtüander
Esikohal kala (värske, soolatud, suitsutatud, küpsetatud) jm mereannid.
Iseloom: tasakaalukas, põhjalik, kindlameelne. Sind austavad kolleegid, sõbrad ja lähedased, sest sinule võib alati loota. Armastuses truu, aga veidi kuivavõitu, konservatiivne. Külm nagu kaladki – ei väljenda oma tundeid ja rõõmu ülevoolavalt ega kurda kellelegi ka kõige suuremaid muresid.

Vegetaarlane
Porgand, kapsas, kartul jne – kaubaks lähevad eelkõige juurikad.
Iseloom: töökas ja auahne, väsimatu kõige uue ja eesrindliku poole püüdleja. Vastutus- ja kohusetundlikkus aitab sul head karjääri teha ka keskpäraste vaimuannete puhul. Ent esikohale jääb alati isiklik elu ja heaolu, armastuses ja perekonnaelus oled harmoonia nimel meelsasti kompromissivalmis. Sinuga on turvaline ühe katuse all elada.

Puuviljafänn
Olgu millisel aastaajal tahes, sinul ei möödu ükski päev ega söömaaeg nii, et sa ühte korralikku kõhutäit marju või puuvilju ei saaks.
Iseloom: reeglina loominguline natuur ja tavaliselt ka kunsti või kultuuriga seotud elukutse esindaja – kunstnik, poeet, kirjanik, näitleja. Oled avatud ja mõistev, hea suhtleja, kelle peenetundelisus ja kaastundlikkus inimesi ligi tõmbab. Sellega seoses võid paraku sageli jääda vesti rolli, millesse oma hädasid välja nutma tullakse. Ka võid ajuti olla liiga muretu, pealiskaudne, armastuses muutliku meelega, mida aga heameelega andestatakse su heasoovlikkuse ja lustliku meelelaadi pärast.
Pipranina
Sulle mekivad ühteviisi nii juur- kui puuviljad, nii liha- kui kalaroad, peaasi aga, et kõik oleksid võimalikult teravamaitselised.
Iseloom: oled tugev, ereda temperamendiga, sealjuures allakriipsutatult enesekeskne, kes ei talu kriitikat, ei tunnista mingeid ettekirjutusi, raiudes jonnaka järjekindlusega vaid oma. Armastuses ettearvamatu, alati uute elamuste jahil. Oskad kõiki võluda oma sarmi ja meeldimiskunstiga, eriti siis, kui mängus on omakasu. Nii hobid kui töö valid riskantsed, ekstreemsed, ja kui jumal hoiab, teed head karjääri.

MAAJA

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 21 at 11.49.29

Soomes töötasin kuus aastat ja saan 400 eurot pensioni, Eestis makstakse mulle 41 aasta eest 550

Äsja 68. sünnipäeva tähistanud multitalent, algul tõstmise ja siis kulturismiga tegelenud Ain Paavo ütles, et …

Screenshot 2021 10 21 at 09.44.38

Rahvusraamatukogu hoone sulgub seitsmetunnise peoga

“See on sisuliselt viimane võimalus enne remonti minekut näha rahvusraamatukogu maja oma praeguses olemises ja tegemises ning kasutada meie …

helme

Martin Helme hinnangul on uute piirangute eesmärk suunata inimesi sundvaktsineerima.

Valitsus tegi teisipäeval teatavaks piirangud asutuste ja ürituste mittevaktsineeritud külastajatele. EKRE esimehe Martin Helme hinnangul …

elektritoukerattad

Aas: elektritõukerattaga tuleb sõita üksi, kaine peaga ning mööduda jalakäijatest ohutul kiirusel

Eile tutvustas Transpordiamet valitsuse liikluskomisjonis selle aasta jooksul elektritõukeratastega juhtunud liiklusõnnetuste statistikat, kokku on üheksa …