Erakorralised uudised
nuga

Sillamäe linnas käis meesterahvas noga ringi

Ida prefektuuri ööpäevainfo

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

29. oktoobril teatati politseile, et Kohtla-Järvel löödi 49-aastast meest. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

30. oktoobril teatati politseile, et Kohtla-Järvel L.Koidula tänaval asuvas kortermajas lõi alkoholijoobes 39-aastane mees konflikti käigus enda elukaaslast. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

30. oktoobril anti politseile teada, et Kohtla-Järvel Keskallee tänaval tõukas mees 28-aastast naist. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses. 23,2440,51038

Avaliku korra raske rikkumine

Politsei alustas kriminaalmenetlust selles, et 30. oktoobril Sillamäe linnas Kesk tänaval hoidis 42-aastane mees nuga käes, millega häiris lähedal asuvate inimeste turvatunnet. Politseinikud pidasid mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Lääne-Virumaa

Vargus

30. oktoobril teatati politseile, et Tapa vallas Lehtse alevikus varastati luku lõhkumise teel keldrist mootorsaag. Vargusega tekitatud kahju on 500 eurot.

Piiriturvalisus

30. oktoobril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine viiel Moldova, kahel Ukraina ja Venemaa ning ühel Gruusia ja Ameerika kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada