Sunday , 24 October 2021
kohus

TÄIENDATUD: Siiri kohtusse täna ei ilmunud. Siiri Sõnajalg astub taas alkoholivarguse tõttu kohtu ette.

1. mail vargusega vahele jäänud Siiri Sõnajalg pidi täna kohtu ette astuma, ent lauljatar ei ilmunud kohale, kuna ei viibi Eestis. Istung lükati määramata ajaks edasi.

Varem veinivarguste eest kriminaalkorras karistada saanud Siiri Sõnajalg peab uuesti astuma kohtu ette ja seda taas alkoholivarguse pärast.
Juhtum puudutab vargust kauplusest. „31. mail peeti kaupluses kinni 1962. aastal sündinud naine, kes üritas varastada kaupa kogumaksumusega 71,97.eurot ning möödus kassast, jättes kauba eest maksmata,“ ütleb politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Annika Maksimov Õhtulehele. Varastatud kaubaks oli alkohol, lisas ta. „Naine peeti turvatöötaja poolt kinni koos varastatud kaubaga. Kaup on rikkumata ja tagastatud kauplusele.“ Politsei on saatnud Sõnajala väärteoasja kohtusse.

See ei ole esimene kord, kui Harju maakohus Sõnajala tegusid arutama peab. Mullu aprillis mõistis maakohus Sõnajala süüdi veinivargustes, karistas teda kuuekuulise vangistusega tingimisi ning talle määrati aasta ja nelja kuu pikkune katseaeg. Kohus kohustas Sõnajalga katseajal läbima alkoholisõltuvuse programmi. Põhja ringkonnaprokurör Paul Pikma ütles toona, et Sõnajalga süüdistatakse süstemaatiliste varguste toimepanemises: süüdistuse järgi varastas ta mullu vähemalt seitsmel korral Kuressaare ja Tallinna toidukauplustest veini.

Ilmselt piirdub Sõnajala karistus siiski varavastast süütegu väheväärtusliku asja vastu käsitleva paragrahvi järgi mõistetava kuni 1200eurose rahatrahviga või kuni 30päevase arestiga.

Loe edasi SIIT
Allikas. Õhtuleht

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 17.26.16

EKRE poliitikud muudkui lahkuvad erakonnast

Pärast eilset meeleavaldust, kus EKRE juht Martin Helme esines jõulise sõnavõtuga, lahkus erakonnast vandeadvokaat Urmas …

laboratory g11520544f 640

Peterburg läheb koroona tõttu lukku

Sarnaselt Moskvaga pannakse järgmisel laupäeval, 30. oktoobril lukku ka Peterburi linn. Lukustamine kestab nädal aega …

Screenshot 2021 10 24 at 16.31.55

Soomes avastasid laevad meres midagi helendavat – hiljem selgus, mis see oli

Laevafirmade Tallink Silja ja Viking Line laevad avastasid Ahvenamaa lähedal meres midagi helendavat ja teatasid …

Screenshot 2021 10 24 at 16.07.48

Finaalis üliraskest seisust välja tulnud Kontaveit võidutses Moskvas

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 20.) võitis Moskvas toimunud WTA 500 kategooria tenniseturniiri, kui alistas …