417420310 122161780364031745 2356191787046717237 n

Siin on 7 olulist nõuannet, kuidas edukalt kasvatada paprikaid pottides.

  1. Valige õige anum : valige vähemalt 12-tollise läbimõõduga pott või anum, millel on vettimise vältimiseks head äravooluavad.

  1. Valige täiuslikud paprika sordid : valige paprika sordid, mis sobivad hästi konteineraianduseks, näiteks kompaktsed või kääbussordid, nagu Jalapeño, Patio või Mini Bell Peppers.

  1. Kasutage kvaliteetset istutussegu : investeerige kvaliteetsesse, hästi kuivendavasse istutussegusse, mis on rikas orgaanilise ainega, et varustada paprikaid oluliste toitainetega.

  1. Pakkuge piisavat päikesevalgust : asetage oma potid päikesepaistelisse kohta, mis saab iga päev vähemalt 6–8 tundi otsest päikesevalgust, kuna paprika õitseb soojades ja päikeselistes tingimustes.

  1. Kastke targalt : tagage ühtlane niiskus, kastes oma piprataimi, kui mulla ülemine toll tundub kuiv. Vältige ülekastmist, mis võib põhjustada juuremädaniku teket, ja kastke seeneprobleemide vältimiseks päeva alguses.

  1. Väetage regulaarselt : Kasutage tasakaalustatud aeglaselt vabastavat väetist või orgaanilist komposti, et toita oma paprika taimi kasvuperioodil iga 4–6 nädala järel, et soodustada tervislikku kasvu ja viljade tootmist.

  1. Pügamine ja toetamine : kärpige oma paprikataimi, et soodustada põõsast kasvu, ja toetage kõrgemaid sorte vaiade või puuriga, et vältida nende ümberkukkumist viljade raskuse all.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi