Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
417420310 122161780364031745 2356191787046717237 n

Siin on 7 olulist nõuannet, kuidas edukalt kasvatada paprikaid pottides.

  1. Valige õige anum : valige vähemalt 12-tollise läbimõõduga pott või anum, millel on vettimise vältimiseks head äravooluavad.

  1. Valige täiuslikud paprika sordid : valige paprika sordid, mis sobivad hästi konteineraianduseks, näiteks kompaktsed või kääbussordid, nagu Jalapeño, Patio või Mini Bell Peppers.

  1. Kasutage kvaliteetset istutussegu : investeerige kvaliteetsesse, hästi kuivendavasse istutussegusse, mis on rikas orgaanilise ainega, et varustada paprikaid oluliste toitainetega.

  1. Pakkuge piisavat päikesevalgust : asetage oma potid päikesepaistelisse kohta, mis saab iga päev vähemalt 6–8 tundi otsest päikesevalgust, kuna paprika õitseb soojades ja päikeselistes tingimustes.

  1. Kastke targalt : tagage ühtlane niiskus, kastes oma piprataimi, kui mulla ülemine toll tundub kuiv. Vältige ülekastmist, mis võib põhjustada juuremädaniku teket, ja kastke seeneprobleemide vältimiseks päeva alguses.

  1. Väetage regulaarselt : Kasutage tasakaalustatud aeglaselt vabastavat väetist või orgaanilist komposti, et toita oma paprika taimi kasvuperioodil iga 4–6 nädala järel, et soodustada tervislikku kasvu ja viljade tootmist.

  1. Pügamine ja toetamine : kärpige oma paprikataimi, et soodustada põõsast kasvu, ja toetage kõrgemaid sorte vaiade või puuriga, et vältida nende ümberkukkumist viljade raskuse all.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!