Neljapäev , 21 september 2023
Erakorralised uudised
mg cthu 1h NN3nqzI unsplash scaled

Shaolini munkade 5 õpetlikku soovitust

Shaolini viitab Shaolini kloostrile ja sellega seotud budistlikule munkade kogukonnale, kes on tuntud oma kõrgetasemeliste võitluskunstide poolest. Shaolini klooster asub Hiinas Henani provintsis ja on üks vanimaid ja tuntumaid budistlikke kloostreid maailmas. Kuigi Shaolini mungad on tuntud oma füüsiliste oskuste poolest, on nende õpetused palju laiemad ja hõlmavad vaimset arengut, meditatsiooni ning filosoofilist ja eetilist õpetust.

Shaolini Munga Viis Soovitust:

Tasakaalu leidmine: Elus on oluline leida tasakaal vaimse ja füüsilise arengu vahel. Mediteerimine ja võitluskunstid võivad aidata saavutada selle tasakaalu, kuid peamine on olla teadlik oma kehast ja vaimust.

Püsivus ja kannatlikkus: Harjutamine teeb meistriks, nii füüsilises kui ka vaimses plaanis. Püsivus ja kannatlikkus on olulised oskused, mis aitavad meil saavutada oma eesmärke ja püüdlusi.

Ausus ja lugupeetus: Ausus iseenda ja teiste suhtes on vundament, millele toetub kogu vaimne ja eetiline areng. Lugupeetuse kultiveerimine aitab kaasa harmoonilisele kooselule ühiskonnas.

Teadlikkus ja keskendumine: Võitluskunstides ja meditatsioonis on kesksel kohal teadlikkus hetkest ja keskendumisvõime. See ei aita ainult võitluskunstides, vaid ka igapäevaelus, kus on vaja olla teadlik ja keskendunud.

Võta vastu muutused: Elu on pidevas muutumises, ja paindlikkus ning avatus uutele kogemustele aitab meil kasvada ja areneda. Vastupanu muutustele võib põhjustada kannatusi, seega on oluline õppida muutustega kaasa minema.

Osho: elu ja õpetused

Vaata ka:

tarokaart

Taroskoop igale tähemärgile 21.09.2023

Igal märgil on oma ainulaadsed omadused, mis määravad ära selle, kuidas inimene käitub ja mõtleb. …