Pühapäev , 10 detsember 2023
Erakorralised uudised
vanga 1

Selgeltnägija Vanga müstiline surm

Bulgaaria pimedast selgeltnägijast Vangast, kes elas aastail 1911‒1996, on kirjutatud palju raamatuid ja talle on pühendatud hulgaliselt internetilehekülgi, teadlased püüdsid Vangat uurida ja tema fenomeni mõista ligi kolmkümmend aastat.

Tema sõnu kirjutati üles ja kontrolliti hiljem, kogutud on tohutus mahus materjali. Tema surma aga ümbritseb tänini müstilisuse loor.
Vanga oli kuulus oma ennustuste poolest, kuid teda tegi kuulsaks ka salapärane võime suhelda surnutega. Kontaktid nähtamatu maailmaga olid tema jaoks vääramatu reaalsus. “Mõnikord magan vaid tunni ööpäevas. Hinged ei anna rahu, ei lase magada.” Vanga kirjelduse järgi on hinged läbipaistvad ja värvitud (“nagu vesi klaasis”). Aga samas nad helendavad. Käituvad nagu inimesed.” Tõenäoliselt nägi Vanga transfüüsilise suhtluse hetkedel surnuid nende astraalkehades ning kuulus selgeltnägija oli lahkunutele omalaadseks energeetiliseks kanaliks, mille kaudu surnute hinged võisid teisest ilmast füüsilisele tasandile jõuda.
Vangalt küsiti sageli, mis on inimese hing, mis toimub hingega pärast surma. Kas ta kehastub ümber? “Hing ei sure. Nad näevad, kuulevad, tunnevad maitset. Mõned neist aitavad elavaid. Aga kõige paremad pöörduvad tagasi Maa peale,” kinnitas Vanga. “Surma korral sureb vaid inimese keha, aga mitte hing. Ainult halbade inimeste hinged tigestuvad ja neid ei kutsuta taevasse. Nad ei kehastu uuesti. Inimesed on väärt just seda elu, mida nad elavad.”
Vanga oli veendunud, et füüsilise keha kaotusega läheb inimene lihtsalt üle ühest olekust teise.

Uskus oma saatuse ettemääratusse
Vanga teadis tänu oma ebatavalistele võimetele nii surmajärgse elu olemasolust kui ka seda, et igale hingele on pärast surma tema isiklik koht. Vanga ise suri 85 aasta vanusena rinnavähki. Haiguse sümptomid hakkasid selgeltnägijal ilmnema pärast üleelatud suurt stressi seoses segadustega Vanga raha eest ehitatud kirikuga Rupites, mis laostasid tema tervise.
Oma diagnoosi teadis Vanga juba haiguse esimestest päevadest alates, kuid keeldus operatsioonist. Ta oli veendunud, et inimese elu ja selle kestus on varem ette kavandatud ja kavandatut muuta pole võimalik. Ta teadis, et tema päevad on loetud, ning arstide keelust hoolimata jätkas abivajajate vastuvõtmist, eelistades elu lõpuni jäänud aja inimestele pühendada.Ta keeldus ka haiglasse minemast ja sai üksnes palliatiivset ravi. Juba ammu enne haigestumist ennustas Vanga oma surmakuupäeva- 11. august 1996.
3. augustil halvenes ennustaja enesetunne ning ta paigutati Sofias asuvasse valitsuse erihaiglasse.Vanga keeldus talle pakutud arstiabist ja palus vaid, et ta koju Rupitesse viidaks.10. augustil hakkas Vangal parem.Ta kutsus kõik omaksed enda juurde, palus neil elada rahus.

Viimane sõnum maailmale
Juba kaks kuud enne surma ütles Vanga: “Inimesed on halvad, inimesed on egoistid. Kõik varastavad, petavad, tapavad… Ma kordan pidevalt, et taevas on keegi, kes meid jälgib. See on Jumal!” kinnitas sügavalt usklik selgeltnägija. “Ütlen teile jälle: ärge olge egoistid, ärge kadestage, saage paremaks, lahkemaks, armastage üksteist!”
Neid sõnu võib pidada kuulsa Bulgaaria naisprohveti viimaseks vaimseks pärandiks maailmale.
11. augusti koidikul ütles selgeltnägija, et näeb enda juures oma surnud isa, ema, abikaasat, nende kõrval aga ingleid. Vanga rääkis, et surnud omaksed on talle järele tulnud ja ta vestles nendega. Hommiku saabudes, hakkas Vangal halvem, ta hakkas lämbuma. Arstid otsustasid talle teha hingamist kergendava kõrioperatsiooni. Kuid enne, kui kirurg jõudis skalpelliga ta kõri puudutada, toimus midagi kummalist – haiglas kadus elekter.Varugeneraatorid ei toiminud ja Vangat elus hoidev aparatuur lülitus välja. Tõenäoliselt just inglid, tema nähtamatud kaitsjad, kes valdasid üleinimlikke võimeid, ei lasknud arstidel Vanga üleminekut teise ilma raskemaks teha.
Vanga rõhutas terve oma elu, et meist lahkunud lähedased ei asugi meist tegelikult nii kaugel, kui me sageli arvame. “Surnute elu jätkub. Nad on meie seas, armastavad meid ja aitavad meil mõista igavesi tõdesid. Seepärast peame neid kandma oma südames… Elavate austus ja siiras suhtumine on lahkunute jaoks tähtsad.”
Vanga rääkis sageli, et surnud tulevad tema juurde läbipaistvate, valgust kiirgavate varjude kujul. “Kadunud tulevad, istuvad maha, teevad, mis tahavad. Nagu keegi tuleb, hakkavad mulle ilmuma pildid, mis liiguvad paremalt vasakule. Ma näen nagu elavaid pilte – kohti, inimesi, sündmusi, hädasid, õnnetusi.”

Vanga sõnum: austage oma lahkunud lähedasi
Vanga väitis, et surnud võivad olla niisama emotsionaalsed nagu elavad inimesed. Mõnikord püüavad nad meeleheitlikult hoiatada oma Maa peale jäänud lähedasi neid ähvardavate õnnetuste eest, kinnitas selgeltnägija.
Vanga rääkis korduvalt, et mis tahes kurja on inimene teistele inimestele või loodusele teinud, tuleb see talle tagasi tema isiklike õnnetuste näol. “Olge paremad, et mitte rohkem kannatada. Inimene on sündinud heade tegude jaoks. Halvad ei jää karistamata. Kõige karmim karistus langeb mitte kurja põhjustajatele, vaid tema järglastele. See on veel valusam.” Vanga rõhutas korduvalt, et see on vaid näiline, nagu poleks maailmas õiglust ja karistust kellelegi tehtud kurja pärast. “Seda, mida ma näen, kui hirmus see ka poleks, ei saa muuta. Saatuse eest ei pääse keegi,” ütles ta. Lisades siiski samas, et Jumal on andnud inimesele võimsa vahendi tahtevabaduse näol. “Aga ärge tahtke liiga paljut, muidu ei suuda te selle eest maksta.” Kahjuks on ka need Vanga sõnad.

Loe VANGA ennustuste kohta SIIT

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!