Erakorralised uudised
MERILY TIMMER

Selgeltnägija Merily Timmer tegi õõvastava paljastuse seoses inimeste kodudega!

Selgeltnägija Merily Timmer tegi õõvastava paljastuse seoses inimeste kodudega!

Nõid Merily Timmer nendib, et kodu on koht, kus peab saama ennast turvaliselt ja mõnusalt tunda.

Kodu on justkui kindlus, kuhu saab sisse vaid see, kellel on selleks luba. Paraku aga selgub, et paljud inimesed teevad suure vea just selles etapis, kus endale kodu valitakse.

“Iga hoone ja maalapp ei sobi tegelikult kodu rajamiseks. Surnuaia peale ei ehitaks ju kortermaja. Siit tekibki minu arusaamatus, miks ehitatakse haiglad, vanglad, dispanserid ja teised säärased kohad kortermajadeks ümber? Minu seisukoht on see, et neid hooneid ja maid võib puhastada lõpmatuseni. Need ei saa puhtaks, sest nende ajalugu on julm. Iga koht lihtsalt ei sobi koduks,” tõdeb Timmer.

Merily lisab veel: “Ma tean üle Eesti mitmeid selliseid maju, mis on enne olnud tuberkuloosihaiglad. Nüüd on otsustanud pered sinna kolida ja probleemid ei oota kaua kuni ilma koputuseta uksest sisse tulevad. Küll tekivad tervisemured, küll kummitab, asjad liiguvad, keegi köhib, räägib, vaatab, puudutab jne.Olen käinud puhastamas ja aitamas mitmeid kordi, aga päeva lõpuks … . Selliste hoonete funktsioon ei ole kodu ja ei saa seda ka kunagi olema. Ostes vii ennast võimalikult palju kurssi, mis on selles hoones eelnevalt olnud või selle koha peal, et vältida ebavajalikke ebameeldivusi,” soovitab nõid.

Loe ka Merily blogist SIIN.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Reformierakond Arutab Uue Juhi Võimalusi: Hanno Pevkur ja Kristen Michal esiplaanil

Reformierakonna fraktsiooni liikmed Vilja Toomast ja Liina Kersna kinnitasid, et erakonnas kaalutakse võimalike uute juhtidena

euro

5 kõige ahnemat tähemärki

Loe, milliste tähemärkide all sündinud inimesed kipuvad olema väga enesekesksed ega mõtlegi, kuidas nende tegevus