Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
Karl Oskar Haak SEB

SEB pakub ettevõtetele Google Pay makselahendust

Nüüdsest saavad e-poe kliendid valida kõikide populaarsemate makseviiside vahel, sest SEB e-äri makselahendusse on lisandunud ka Google Pay.  

Enam ei pea internetipoes ostu sooritades otsima oma pangakaarti, et sealt vajalik info e-poe platvormile sisestada. SEB Pank pakub veebipoodidele lisaks Apple Pay-le nüüd ka uudse maksevõimalusena Google Pay-d, mis võimaldab veebikaupmeestel pakkuda oma klientidele mugavamat ja kiiremat maksevõimalust ning soodustab ka kaupmeeste äriarengut, suurendades nende edukate veebitehingute arv.

Google Pay kasutuselevõtt e-poodides on samm edasi digitaalses makseruumis, pakkudes kiiremat, mugavamat ja ka turvalisemat maksevõimalust. Google Pay-ga on võimalik tasuda vaid mõne sekundiga, biomeetrilise tuvastamise või seadme parooli sisestamisega, mis muudab selle maksevahendi eriti turvaliseks.

«Google Pay lahenduse pakkumine on kaupmeestele loomulik areng. Samuti on see ka kaupmeeste võimalus endil oma e-poe platvormi arendada. Umbes 70% juhtudest pärast toote ostukorvi panemist, tehingut ei toimu. Erinevad põhjused võivad panna ostja meelt muutma ja veebisaidilt lahkuma, kuid iga sekund, mis kliendil kulub makse sooritamisele, on samuti tarbetu. Õigesti valitud makselahendused suurendavad tehingute osakaalu e-poes, “ selgitas SEB makselahenduste osakonnajuht Karl Oskar Haak.

Praegu tehakse SEB klientide seas 9% kõikidest online maksetest digitaalse rahakoti lahendusi kasutades. „Digitaalset rahakotti maksevõimalusena kasutamine on tõusutrendis, tõusnud on nii maksete arv kui ka maksete summad. Üldiselt on digitaalse rahakoti tehingute maht e-kaubanduses aastaga kasvanud 3 korda,“ lisas Haak.

Google Pay maksesüsteemi saab oma e-kaubanduse platvormile lisada läbi internetipanga või SEB kodulehe.

Allikas: SEB

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!