Friday , 28 January 2022
Tallinn Riigikogu hoone kompleks 1230 1935

SAPTK korraldab täna Toompeal koroonapiirangute vastu piketi

“Loomulikult korraldame piketi rahumeelselt, aga sõnumi poolest täiesti kompromissitult. Peaminister Kaja Kallase seisukoht, et vaktsiinipasside süsteem ja selle alusel suure osa ühiskonna liikmete avalikust elust väljatõrjumine on tulnud selleks, et jääda, on absoluutselt vastuvõetamatu ja sellega ei kavatse me mitte kunagi leppida,” märkis piketi korraldaja Varro Vooglaid.

Sarnaselt eelmisele nädalale korraldab Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) ka sel neljapäeval algusega kell 9.30 Tallinnas Toompeal Stenbocki maja ees piketi, et väljendada protesti nii vaktsiinipasside süsteemi ja muude diktaturiliste koroonapiirangute kui ka lastele lõpetamata ohutusuuringutega koroonavaktsiiniks nimetatud aine süstimise vastu.

Ennekõike protesteeritakse ühiskonnas üha laiemalt leviva de facto sundvaktsineerimise vastu, mille tõttu paljud inimesed saavad valida vaid kas oma karjääri, töökoha ja sissetuleku kaotamise või enesele valitsuse poolt nõutud ainete süstida laskmise vahel ning mille pärast on suur osa Eesti ühiskonna liikmetest avalikust elust kõrvaldatud.

Vooglaiu sõnul väljendatakse pikettidega jätkuvalt solidaarsust MEM Caféle ja teistele ettevõtjatele, kes ei ole nõus vaktsiinipassi süsteemi rakendama.

Piketi korraldajad rõhutavad vajadust mitte alluda võimalikele provokatsioonidele ning paluvad ka nende esinemisel hoiduda vägivallast. Osalejatel palutakse riietuda võimalikult soojalt, kasutada üksnes väärikaid loosungeid ning võtta kaasa Eesti lippe.

Jaga

Vaata ka:

vanain

Lapselaps ei ole edaspidi kohustatud tasuma vanavanema hoolduse eest

„Eesti riik panustab praegu pikaajalisse hooldusesse kaks korda vähem kui meiega samal arengutasemel olevad riigid. …

lukasenka

Valgevene president Aleksandr Lukašenka ähvardas sõja korral Baltimaid riikluse kaotamisega

Valgevene autokraatne president Aleksandr Lukašenka kuulutas reedel, et sõja puhkemise korral kaotavad Baltimaad omariikluse. “Hoidku …

lumetorm

OLULINE: Ilmateenistus andis kogu Eestile esimese taseme tuule, lume ja tuisutormi hoiatuse.

Reede – 28.01 lumi, lörts, tuisk. Tihe sadu ja tuisk piiravad nähtavust. Põhjatuul ulatub mandril …

Olga

Politsei otsib Tallinnas Haabrestis kodust lahkunud 16-aastast Olgat

Politsei palub kaasabi selgitamaks 16-aastase Olga asukohta, keda viimati nähti 22. jaanuaril. Tüdruku lapsevanem andis …