ouassima issrae 4kOFOAS2szw unsplash

Šamaanide horoskoop 02.10.-08.10

Vana šamaanitarkus on kandunud läbi aegade, ühendades meid looduse ja universumi energeetilise rütmiga. Siin on šamaanide tarkusele tuginev horoskoop tulevaks nädalaks.

Jäär (21. märts – 19. aprill): Vaimude maailm kutsub sind avastama oma sisemist julgust. Otsi sümboleid looduses, mis aitavad sul mõista elu suuremat plaani.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Maagilised sõnumid ilmuvad sulle unenägudes. Päevik, kuhu kirjutada oma unenäod, aitab sul mõista neid sügavamaid sõnumeid.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sinu suhtlusoskused on tippvormis, kasuta neid, et luua sügavamaid ühendusi oma esivanemate ja vaimumaailmaga.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Kaitse end ja oma kodu. Püha suits võib aidata puhastada negatiivset energiat, jättes ruumi positiivsele.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Loodus kutsub sind. Veetmine metsas või mõne veekogu ääres aitab sul taasühenduda oma šamaanilise küljega.

Neitsi (23. august – 22. september): Ravi ennast läbi maagiliste taimede. Nüüd on hea aeg sukelduda taimede maailma ja avastada nende ravivaid omadusi.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kuula hoolikalt, sest vaimud sosistavad sulle tarkusi. Ole avatud ja tänulik nende sõnumite eest.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Intensiivsed unenäod või nägemused võivad sind juhatada. Otsi sügavamat tähendust nende sõnumite taga.

Ambur (22. november – 21. detsember): Sinu sisemine kompass juhatab sind. Usalda oma intuitsiooni ja lase oma vaimujuhtidel sulle teejuhiks olla.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Sinu jõud peitub vaikuses. Leia aega meditatsiooniks ja lase maailmal enda ümber aeglustuda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Universaalne energia on sinuga tugevas ühenduses. Avasta astronoomia ja taeva sõnumeid, mis sulle sel nädalal saadetakse.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Sinu loomingulisus on tippvormis. Kasuta oma andeid, et luua midagi, mis aitab sul ühenduda vaimude maailmaga.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised