rishabh dharmani x0gw9YspcR4 unsplash

3 tähemärki, kellel tuleb 02.10 hea päev ja 3 tähemärki, kellel mitte nii hea…

Hea päev:

Sõnn: Homme on sulle soodne päev, kus kõik, mida puudutad, õnnestub kergesti. Olgu selleks siis tööprojektid, isiklikud ettevõtmised või suhted teistega. Sulle võib tulla ootamatu kompliment või väike kingitus, mis teeb su päeva eriliseks.

Neitsi: Võid kohata vana sõpra või tuttavat, kellel on sulle pakkuda põnevaid uudiseid või võimalusi. Sinu intuitsioon on tippvormis, nii et usalda oma sisetunnet ja ära karda teha julgeid otsuseid.

Kaljukits: Kui oled viimasel ajal tundnud end väsinuna või stressis, siis homme tunned, kuidas energiatase tõuseb. Sul on motivatsiooni ja tahtejõudu teha asju, mis on pikka aega ootel olnud. Ära kõhkle ja asu kohe tegudele!

Mitte nii hea päev:

Ambur: Võid tunda end kohustuste ja vastutuse all koormatuna. On oluline meeles pidada, et on okei paluda abi või öelda “ei”, kui tunned, et koormus on liiga suur. Proovi oma päeva planeerida nii, et sul oleks aega lõõgastumiseks.

Vähk: Emotsionaalsed kõikumised võivad olla päeva teema. Võimalik, et tunned end tundlikumana ja võtad asju südamesse rohkem kui tavaliselt. Hea oleks leida aega meditatsiooniks või looduses jalutamiseks, et end maandada.

Kaalud: Kommunikatsioonis võib ette tulla arusaamatusi. Soovitav on olla kannatlik ja selge sõnumiga. Kui tunned, et miski läheb viltu, võta aega ja selgita asjaolusid rahulikult.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-