Wednesday , 26 January 2022
Vaktsineerimispass

Saksamaa mees tappis oma naise, kolm tütart ja iseenda, kuna ta võltsis koroonatõendit ja kartis, et see tuleb välja

Mees tappis Saksamaal oma naise, kolm tütart ja siis iseenda, kuna ta võltsis koroonatõendit ja kartis, et talt võetakse lapsed ära, kui see välja tuleb.

Politsei leidis kaks 40-aastast täiskasvanut ja kolm last vanuses 4, 8 ja 10 eluaastat surnult Berliinis asuvas eramajas, vahendab Daily Mail.

Nelja lehekülje pikkuses hüvastijätukirjas kirjutab mees, kelle nimi oli David R., et võltsis koroona vaktsineerimistõendit oma naise Linda jaoks.

Naise tööandja oli sellest teada saanud ja ähvardas perelt ära võtta nende lapsed Leni, Janni ja Rubi, rääkis prokurör Gernot Bantleon agentuurile dpa.

Politsei kutsuti kohale pärast seda, kui üks tunnistaja nägi majas surnukehi.

Politsei kahtlustab, et mees tappis kõigepealt oma naise ja kolm last ning siis iseenda. Majast leiti püss, aga pole teada, kas see oli surmarelv. Majast ei leitud viiteid sissetungijale.
Politsei korraldab lahkamise, et välja selgitada, kui kaua olid surnukehad majas olnud. Juhtum toimus ajal, kui Saksamaal karmistatakse koroonapiiranguid. Alates eelmisest kuust nõutakse töötajatelt vaktsineerimistõendit.

Möödunud nädalal keelati vaktsineerimata inimestel liikumine mujal kui elutähtsates kohtades nagu toidupoed ja apteegid. Ööklubid ja muud suuremad peopaigad suleti. Kooliõpilased peavad kandma näomaski ja vaktsineerimata inimeste perekondlikud kogunemised on piiratud ühe leibkonnaga.

Saksa parlament on arutanud ka vaktsineerimiskohustuse sisseviimist alates järgmise aasta veebruarist. Vastav eelnõu on arutusel järgmise, 2022. aasta alguses. Saksamaal on vaktsineeritud suhteliselt vähe, vaid 69 protsenti elanikest.

Jaga

Vaata ka:

mikk

OLULINE: Ringkonnakohus mõistis Lihula tulistajale Mikk Tarrastele eluaegse vangistuse

Tallinna ringkonnakohus muutis Pärnu maakohtu süüdimõistvat otsust karistust puudutavas osas, mõistes Mikk Tarrastele (33) 20 …

kaja kallas 90185653

Kaja Kallas: Kiirtest ei kaitse mitte kedagi nakatumise eest ja neid tagasi ei tooda

Peaminister Kaja Kallase sõnul lähtub valitsus teadusnõukoja soovitusest ning kiirteste alternatiivina vaktsiinipassile lähiajal tagasi ei …

covid19 triniti scaled

Advokaat Paul Keres: valitsus rikub põhiseadust, kui jätkab seniste piirangutega ja teadusnõukoda on ühekülgne.

Valitsus rikub põhiseadust, kui jätkab seniste piirangutega, kuigi koroonaviiruse omikroni tüve tulek on olukorda kardinaalselt …

Tanel Kiik Foto Scanpix Kristjan Teedema

Tanel Kiik: Märtsi lõpuks peab olema vaktsineeritud 80% , 12+ elanikkonnast.

„Võttes arvesse uute tüvede kiiret levikut ja just vaktsineerimata vanemaealiste väga suurt riski sattuda haiglaravile, …