Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
minuaeg.com uudised
www.minuaeg.com

Riigiprokurör Raigo Aas: Kommentaar nn Jokkeri kriminaalasjas tehtud kohtuotsuseleRiigiprokurör Raigo Aas:

Kuritegevus ei tohi ära tasuda ja tänase kohtuotsusega jõudis see sõnum ka poolte nn Jokkeri kuritegeliku ühenduse tegevusega seotud süüdistatavateni. 

Kohus karistas kaht süüdistatavat mitme aasta pikkuse reaalse vangistusega, kaht osaliselt reaalse vangistusega ja kuritegelikus ühenduses väiksemat rolli omanud meest tingimisi vangistusega. Lisaks vangistustele konfiskeeriti ja mõisteti süüdistatavatelt välja enam kui 140 000 euro väärtuses vara ning rahuldati kahe kannatanu tsiviilhagid summas 4300 eurot.

Kuritegelike ühenduste puhul on tavatu, et süüdistatavad on vabatahtlikult nõus hüvitama kannatanute tsiviilhagid ja loobuma ka kuritegelikul teel saadud varast. Viit süüdistatavat arvestades on 140 000 eurot ka tavatult suur summa, mis ilmestab omakorda kui ulatuslik nn Jokkeri kuritegeliku ühenduse tegevus süüdistuse järgi oli. Kuritegeliku ühenduse juhtimises süüdistatava Valeri Ramjala ja nelja ühendusse kuulumises süüdistatava üle algab kohtumenetlus mõne kuu pärast.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!