Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
2020 06 16 Riigikohus

Riigikohus ei aruta Telegram Media MTÜ kaebust

Kohus andis riigikantseleile õiguse määrata nende isikute ring, kellel on võimalus kohapeal osaleda valitsuse pressikonverentsidel. Valitsusel ei ole kohustust tagada iga soovija osalemine pressikonverentsil, leidis kohus.

Telegram Media MTÜ, kelle esindajaid riigikantselei ei lubanud valitsuse pressikonverentsile, kaotas teisipäeval lõplikult kohtuvaidluse, sest riigikohus ei võtnud MTÜ kaebust arutusele. Kuna riigikohus Telegram Media MTÜ kaebust ei aruta, siis jõustusid Tallinna halduskohtus ja Tallinna ringkonnakohtus nende kahjuks tehtud otsused.

Kuna valitsuse pressikonverentsi ruumi mahutavus ja läbiviimise aeg on piiratud, oli riigikantseleil vajalik piirata ka osalejate arvu, selgitasid riigikantseleid kohtus esindanud Ellex Raidla advokaadid Merlin Liis-Toomela ja Ants Nõmper.

Kohtud märkisid, et valitsuse pressikonverentsile on oodatud Eesti Meediaettevõtete Liidu (EML) ja pressinõukoguga liitunud väljaanded ja nende ajakirjanikud ning püsiakrediteeringuga toimetuste ajakirjanikud.

Loe edasi SIIT

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!